Březen- za kamna vlezem. A nebo do divadla?

17.05.2018 - Vše nasvědčuje tomu, že jaro je v nedohlednu a mnozí z nás proto přemýšlí, jak si dlouho trvající mrazivé a nevlídné zimní večery zpříjemnit a zkrátit. Jednou z možností je třeba návštěvou divadla. Kromě příjemně prožitého času je totiž většina představení zárukou dobré zábavy a relaxace.

Březen- za kamna vlezem. A nebo do divadla?     Platí to i o březnovém programu, který startuje již tento pátek svižnou komedií Vztahy na úrovni v režii osvědčeného hitmakera Antonína Procházky. Nabízí spoustu gagů a především řadu populárních herců: například Lukáše Vaculíka, Martina Zounara, Ivanu Andrlovou, Vlastu Žehrovou, Kateřinu Hrachovcovou, aj. Navíc má zajímavou přidanou hodnotu. Atraktivní kostýmy hereckých hvězd se mohou stát pro dámy inspirací na nadcházející sezónu a dráždivá negližé zase jistě zaujmou pány.
    Četné fanoušky zpěvačky Radůzy (jichž v našem regionu rozhodně není málo), potěší její další koncert, připravený na úterý 6. března. Po kratší odmlce, způsobené velmi vážnými osobními problémy, se Radůza vydala na další turné. Na něm představí průřez svojí tvorbou i skladby z nového alba Studna v poušti, o němž hudební kritici píší v superlativech. Mimo jiné si pochvalují, že lze „vánoční desku" udělat bez kýče. Radůza za něj byla také nominována na Ceny Anděl za loňský rok v kategorii Sólová interpretka.

Vztahy na úrovni
Karlovarské městské divadlo 2. března 19.30


Radůza s kapelou
Karlovarské městské divadlo 6. března 19.30


 

Archiv aktualit

 

« zpět na Aktuálně