Karlovarské divadlo po prázdninách opět ožije. S plnou parádou.

19.10.2017 - Po delší prázdninové pauze zahajuje Karlovarské městské divadlo podzimní část sezóny. A to s plnou parádou. Hned v pátek prvního září je na programu  koncert Vivat jazz- k poctě legendám. Karlovarský Big band na něm připomene, že právě před sto lety, v září 1917, vznikla první jazzová nahrávka, vydaná na gramofonové desce a okamžitě se stala hitem. Na koncertě zazní nestárnoucí melodie jazzových legend, například Glena Millera, George Gershwina, Dukea Elingtona nebo Counta Basieho.

Karlovarské divadlo po prázdninách opět ožije. S plnou parádou.     Neděle bude patřit dětem. KMD totiž zahájí další ročník velmi oblíbeného minifestivalu Pohádkové září. Díky úvodní pohádce Začarovaný les Docela velkého divadla  se mohou návštěvníci festivalu v neděli v 15 hodin  osobně setkat s herci, kteří v ní budou hrát. Před budovou divadla na ně budou čekat pohádkové postavy, například  královna a princezna nebo drak a další zvířátka ze Začarovaného lesa.
    Na úterý 5. září pak KMD připravilo jeden ze svých největších hitů, hru Roberta Beckera Caveman, one man show Jakuba Slacha v režii Patrika Hartla. Tomu, kdo jej snad náhodou ještě neviděl, prozradíme, že toto představení plné inteligentního humoru, zkoumá rozdíly mezi muži a ženami. Vzhledem k tomu, že většinu publika Caveman okouzlí natolik, že ho chtějí vidět znovu a znovu, je také v Karlových Varech stále beznadějně vyprodaný.

Archiv aktualit

 

« zpět na Aktuálně