KMD opět reprízuje pozitivní komedii s Bárou Štěpánovou

09.03.2015 - Další příležitost zhlédnout  originální komedii Činohry Karlovarského městského divadla Láska mezi nebem se nabízí v pondělí 19.ledna .  Režisér  inscenace Jiří Seydler diváky ujišťuje, že nejde o žádný „cool titul", řešící všechny špatnosti světa. „Naopak, zvolili jsme pozitivní komedii pro pozitivní publikum, vyprávějící o tom, že láska je nutná věc, ať mezi živými nebo mrtvými," zdůrazňuje.

KMD opět reprízuje  pozitivní komedii s Bárou Štěpánovou     „Je to komedie pro docela příjemnou  zábavu, diváci se budou už od začátku usmívat a sem tam uroní i slzu," slibuje dramaturgyně Petra Kohutová, která  hru známé britské autorky Pam Valentine pro karlovarskou činohru objevila a ta ji uvádí jako vůbec první profesionální divadlo u nás.
    V titulních rolích účinkuje osvědčená sestava karlovarského souboru: Lucie Domesová, Karel Beseda, Radek Bár, Alexandra Ptáčková, Jarmila Šimčíková a Viktor Braunreiter. Domácí tým tentokrát posílila hostující herečka Bára Štěpánová v roli strážného anděla. Přiznala se, proč tuto roli vzala: „Ani na okamžik jsem neváhala. Karlovy Vary miluji, moc se mi líbí zdejší divadlo a také miluji Anglii a typický anglický humor, který je pro tuto komedii příznačný." A publiku se její výkon díky vtipným replikám velice líbí.

Láska mezi nebem a zemí
Karlovarské městské divadlo / pondělí 19.ledna 19.30


Archiv aktualit

 

« zpět na Aktuálně