KMD zahájilo předplatné na rok 2015

06.02.2015 - Karlovarské městské divadlo právě odstartovalo předplatné na příští rok,  dosavadní abonenti i noví zájemci si jej mohou zakoupit za velmi výhodnou cenu až do konce ledna. Také tentokrát je možné vybírat ze dvou skupin, přičemž skupina A nabízí představení komediálního rázu a skupina B multižánrový repertoár.

KMD zahájilo předplatné na rok 2015 ABO A/2015  tvoří pět úspěšných inscenací hostujících souborů. První z nich jsou dvě sexy komedie Divadla Bez zábradlí 2 x Woody Allen s věčným tématem lásky (a nevěry) a s hvězdnou sestavou tohoto ansámblu v čele s Karlem Heřmánkem, Josefem  Cardou, Danou Morávkovou, Janou Švandovou a dalšími.
    Divadlo Palace se představí s rozpustilou hudební show o lásce Miluji tě, ale... Díky břitkému humoru,  skvělé hudbě a hereckému obsazení (Daniela Šinkorová, Tereza Kostková, Roman Vojtek, Lumír Olšovský) se tak, jako jinde ve světě, těší velkému zájmu.
    Renomované Divadlo Na Jezerce uvede novou komedii Arnošta Goldflama Komedianti,
která nostalgicky vypráví o  tradici kočovných divadlech i slavných hereckých rodech., Jejich pokračovatelé Jan Hrušínský a Kristýna Hrušínská  si v ní také s chutí zahrají, navíc s pomocí samotného Arnošta Goldflama, Petra Vacka, Kláry Issové a dalších.
    Divadelní společnost Háta  zase vsadila na suchý anglický humor. V komedii  Do ložnice vstupujte jednotlivě, která je světovým hitem, se vše  odehrává na velké kruhové posteli, kde se postupně vystřídají Mahulena Bočanová, Lukáš Vaculík,  Martin Zounar, Monika Absolonová, Adéla Gondíková,  Ivana Andrlová a další hvězdy.
    Lehkou satiru o vážných věcech Vím, že víš, že vím přiveze Agentura Harlekýn. Její zápletka se točí kolem zdánlivě nevinné záměny - detektiv má sledovat manželku politika, ale místo toho šmíruje všední pár.  A když v italské komedii hraje Simona Stašová, je úspěch zaručen.   

    První z pěti titulů ABO B/2015 tvoří světoznámá klasika, Moliérův evergreen Zdravý nemocný v provedení pražského Studia DVA. V roli legendárního hypochondra, který chce vydělat na své nemoci, exceluje Karel Roden.
    Ten, kdo si zajistí předplatné v této skupině, může mít stoprocentní jistotu, že uvidí další vzrušující představení Cirku La Putyka Play, v němž se tentokrát budou úžasné kousky odehrávat na dětském hřišti, malém světě ve velkém městě.
    Také pražské Divadlo Pod Palmovkou nabídne další proslulý  klasický titul, hru Williama Shakespera Othello, jejímž ústředním tématem je destruktivní žárlivost. V hlavních rolích účinkují Ondřej Veselý a Jan Teplý, těšit se můžeme i na Zdeňka Kupku, karlovarskému publiku dobře známému.
    Divadlo Na Fidlovačce se pochlubí odpočinkovou komedií  Jen žádný sex prosím, jsme přece Britové! aneb Všichni v tom jedou! Bláznivá show publiku prozradí, co vše se může stát,
když pošta doručí místo objednaných skleniček erotické pomůcky. Hlavní hvězdou představení je protagonista kultovní Ulice Václav Svoboda.
    Konečně poslední titulem řady B se stane další nová inscenace Činohry KMD, která rovněž čerpá z odkazu největšího divadelního hitmakera všech dob W. Shakespeara. Příběh o zničující lásce  Antonius a Kleopatra se odehrává na pozadí špinavé politiky a je stále, jako většina her tohoto dramatika,  velmi aktuální. V režii Jiřího Seydlera hrají  Jan Maléř, Josefina Voverková, František Špaček, Lucie Domesová, Lenka Langová-Ouhrabková a Karel Beseda

více

Archiv aktualit

 

« zpět na Aktuálně