Noc divadel už popáté. Tentokrát s třináctým pramenem.

08.02.2018 - Také letos povedou, v rámci mezinárodního projektu Noc divadel, všechny cesty do Karlovarského městského divadla. Alespoň tedy ve Varech. Její hosté se mohou opět těšit na mimořádně atraktivní program. Tentokrát bude ve znamení další připravované inscenace Činohry KMD, nazvané Tajemství pánů Becherů, jejíž premiéra se uskuteční v sobotu 2. prosince.

Noc divadel už popáté. Tentokrát s třináctým pramenem.     Další původní hra, kterou napsal Viktor  Braunreiter a režíroval šéf Činohry KMD Jiří Seydler,
je věnována výjimečné osobnosti karlovarských dějin, Josefu Becherovi, potažmo tajemství světově proslulého třináctého pramene. A ten, jak je známo, chutná všem návtěvníkům města i pacientům nejvíce ze všech.
    Zatímco na slavnostní premiéru si diváci budou muset ještě pár dnů počkat, již tuto sobotu se dočkají malé ochutnávky. Autor, režisér i herci jim prozradí, co se do nové inscenace nevešlo a co bylo tvrdě zakázáno, například kvůli falšování historie. O zábavu přitom samozřejmě nebude nouze.

Noc divadel 2017
všechny cesty vedou do KMD

sobota 18. listopadu 19:00


Archiv aktualit

 

« zpět na Aktuálně