O finále letošního Pohádkového září se postarají strašidla

15.11.2017 - Letošní 9. minifestival Pohádkové září, věnovaný představením pro děti, ukončí původní pohádka Konec strašidel ve Svatošských skalách, kterou připravili členové Činohry  Karlovarského městského divadla. Po velkém úspěchu  původní komedie  Karel IV. aneb Strasti otce vlasti vznikla další inscenace, vztahující se ke zdejšímu kraji.


O finále letošního Pohádkového září se postarají strašidla     Tentokrát je inspirovaná pověstmi známého spisovatele Zdeňka Šmída, pocházejícího z Karlových Varů a volně navazuje na předchozí pohádku Nevěsta pro hastrmana. Vypráví o stále aktuálním tématu hledání lásky a štěstí a svým originálním pojetím potěší malé diváky, protože v tomto případě je strašidla příliš nevyděsí, ale i ty dospělé, kteří se jejím prostřednictvím mohou načas vrátit do dětství. Nemluvě o magické atmosféře Svatošských skal, které podlehne téměř každý.

V režii Jiřího Seydlera hrají: Martin Jurajda, Lucie Domesová, Karel Beseda, Magdaléna Hniličková, Jiří Švec, Tereza Švecová a Eliška Malíková.

Konec strašidel ve Svatoškých skalách
KMD: neděle 30. září 15.00

Archiv aktualit

 

« zpět na Aktuálně