Přijede nejúspěšnější česká spisovatelka. Prozradí, co nejvíce zabírá na muže.

01.02.2018 - Scénáristka, spisovatelka a moderátorka Halina Pawlowská je nejlepším důkazem toho, že i žena s postavou XXL se může proslavit ve filmu a showbyznysu. Rozhodla se totiž udělat ze svého zdánlivého nedostatku svoji největší přednost a dodat tak inspiraci a sebevědomí všem, kteří se trápí tím, že nemají ideální míry.

Přijede nejúspěšnější česká spisovatelka.  Prozradí, co nejvíce zabírá na muže.     Její vzhled, a v neposlední řadě i svérázná rodina, jsou pro ni tou největší inspirací.
A ne vždy jde jen o záležitosti radostné. Svým čtenářům se svěřuje, i když ji potká něco velmi smutného, jak tomu bylo v případě předčasné smrti manžela nebo matky, s níž žila až do poslední chvíle.
    Kromě toho, že je vůbec nejvydávanější českou spisovatelkou, má za sebou také neméně úspěšnou kariéru moderátorky. Její talk show Banánové rybičky patřila ve své době k nejsledovanějším a Česká televize ji reprízuje dosud.
    Nyní slaví úspěchy s novou one woman show Strašná nádhera, nazvanou podle její nejnovější knížky, která je velkou obhajobou lásky v každém věku. Pořád platí, že je tou nejdůležitější věcí v životě. Halina v ní například v poloze, kterou má nejraději, prozradí, co nejvíce zabírá na muže. Jak už je u ní zvykem, téma lásky doplňuje i povídáním o jídle nebo showbyznysu.  „Budu mluvit o věcech, které jsou krásné, ale v důsledku mohou znamenat něco strašného a nebo naopak o věcech, které zpočátku zní příšerně, ale ve výsledku je to nádhera," prozrazuje. A také slibuje, že dojde na oblíbené dotazy z publika.

Strašná nádhera
Karlovarské městské divadlo středa 15. listopadu 19:30

Archiv aktualit

 

« zpět na Aktuálně