Výjimečná příležitost: diváci si mohou vychutnat hořkosladkou komedii s hořkosladkým likérem.

22.05.2018 - Karlovarské městské divadlo připravilo na tuto sobotu reprízu další původní hry, věnované významným osobnostem Karlových Varů. První z nich, Karel IV. aneb Strasti Otce vlasti, patřila zakladateli našeho města. A druhá, nazvaná Tajemství pánů Becherů, pro změnu připomíná otce třináctého pramene, Josefa Bechera. Autorem této „hořkosladké" komedie je známý karlovarský herec a principál Pouličního divadla Viktor Braunreiter. Prozrazuje, že v jeho hře nejde pouze o Josefa Bechera, ale o všechny významné členy této slavné rodiny.


Výjimečná příležitost: diváci si mohou vychutnat hořkosladkou komedii s hořkosladkým likérem.     V poutavém příběhu o dávné karlovarské historii se představí herci Činohry KMD a to hned
v několika rolích. Karel Beseda hraje Josefa Bechera a Alfreda Bechera, Lucie Domesová Heddu Becherovou, jedinou ženu, která znala tajemství receptu Becherovky. Doktora Frobriga, jenž má společně s Josefem Becherem hlavní zásluhu na vzniku Becherovky, představuje Radek Bár.
A slavného J. W. Goetha a zároveň Gustava Bechera František Špaček. V rolích manželek rodu Becherů se vystřídají Magdaléna Hniličková a hostující Bára Štěpánová. Celou hereckou sestavu pod režijním vedením Jiřího Seydlera ještě doplňují Tereza Švecová, Eliška Huberová Malíková a Jiří Švec.
    Návštěva divadla má v tomto případě další přidanou hodnotu. Každý z diváků totiž dostane hned po příchodu do foyer panáčka výtečné Becherovky, aby si tuto hořkosladkou komedii vychutnali s oblíbeným hořkosladkým likérem.

Tajemství pánů Becherů
Karlovarské městské divadlo- sobota 10. března 19:30

Archiv aktualit

 

« zpět na Aktuálně