PROGRAM

Zobrazen program na měsíc srpen 16 .
Další měsíc ►

středa 10. srpna 19:30
Willy Russell: Shirley Valentine

Divadlo Rokoko a Agentura FDA
One woman show Simony Stašové. Bravurní komedie o hledání vlastní identity z dílny známého britského komediografa Willyho Russella, jehož muzikál Pokrevní bratři obletěl celý svět. Je určena nejen ženám středního věku, které pomalu ztrácejí životní elán, ale i všem divákům, kteří mají rádi dobrou zábavu. Herečka ztvárňuje Shirley, ale zároveň všechny postavy jejího mikrosvěta. Hra získala řadu cen, třeba Cenu Laurence Oliviera za nejlepší komedii a cenu TONY za nejlepší hru.

Hraje: Simona Stašová

Režie: Zdeněk Kaloč

 

Vstupenky | Více ►

čvrtek 11. srpna 19:30
koncert: Glenn Miller Story

Big Band Karlovy Vary
Big Band byl založen v roce 1986. Je složen z profesionálních hudebníků karlovarského regionu a jeho základním repertoárem jsou skladby mistrů swingové hudby Glenna Millera, Dukea Ellingtona, Counta Basieho, Bennyho Goodmanna, George Gershwina aj. Big Band Karlovy Vary a jeho sólisté vystupují pod vedením trombonisty Zdeňka Kráma.               

Sólo zpěv: Miroslava Lendělová nebo Marcela Vaculová

foto: Ingrid Ahneova

 

Vstupenky | Více ►

středa 24. srpna 19:30
koncert: Spirituál kvintet

Spirituál kvintet si v roce 2015 připomněl neuvěřitelných 55 let své činnosti. Na prknech Karlovarského městského divadla tak tentokrát zazní nejen repertoár posledních let, ale také řada  vzpomínkových písniček z časů dávno minulých, písniček, z nichž některé dávno zlidověly. Přijďte si je poslechnout či rovnou zazpívat. Koncerty Spirituál kvintetu se často stávají společným muzicírováním kapely a publika. Ten karlovarský jistě nebude výjimkou. 

Účinkují: Jiří Tichota - kytara, Zdeňka Tichotová - zpěv, Veronika Součková - zpěv, Jiří Cerha - zpěv, Jiří Holoubek - kytara, zpěv, Dušan Vančura - kontrabas, zpěv, Pavel Peroutka - zpěv, kontrabas.

Vstupenky | Více ►

sobota 27. srpna 20:00
Nádvoří hradu Loket: Karel IV. aneb Strasti Otce vlasti

Představení bude odehráno na Nádvoří hradu Loket.

Činohra KMD
I Karel IV., ač monarcha, je pouhý člověk... Vládne pro větší slávu Boží a chce Evropu sjednotit z jejího středu - tedy z Čech - a usiluje o to z místa, kde si léčí zraněné stehno - tedy z loketského hradu, který je plný vzpomínek na jeho matku Elišku Přemyslovnu. V nejlepším věku, lehce po čtyřicítce, dosáhl zdánlivě všeho, co si muž může přát - je císařem římským a potřetí se oženil s o dvacet let mladší Annou Svídnickou. Jenomže! Aby vše bylo, jak mu ambice velí, potřebuje ještě dvě věci: legendu, která by šířila mezi lidem slávu jeho i jeho skutků - a samozřejmě následníka trůnu... Komediální příběh o Karlovi IV., objevení karlovarského vřídla a početí Karlova syna Václava je první částí dlouhodobého projektu inscenací o historii i současnosti Karlovarského kraje.

Hrají: Aleš Háma / Martin Jurajda, Viktor Braunreiter, František Špaček, Alexandra Ptáčková, Lucie Domesová, Tereza Kostková/ Lucie Domesová, Radek Bár, Magdaléna Hniličková/ Tereza Pachtová, Martin Jurajda/ Jiří Švec

Režie: Jiří Seydler

Vstupenky | Více ►

úterý 30. srpna 19:30
VOCAL BAND Quartet, HENRY BAND: Frank Sinatra Story

G. Gershwin, D. Ellington, C. Porter, I. Berlin, K. Shaw ...

Forte o.p.s.
Výběr skladeb sahá od známých hitů velikána jazzového zpívání Franka Sinatry přes jeho stylové podání jazz standardů až po latinské rytmy. Program je postavený na sólovém zpěvu Jana Jirmáska jr. a čtyřhlasém pěveckém projevu swingujícího kvartetu doprovázeného vynikající jazzovou rytmikou. Strhující program zasvěcených hudebníků staví na perfektně vypracovaných aranžmá, které jsou proloženy živelně improvizovanými pasážemi a je inspirován nejen stylem proslulého zpěváka, ale i světově proslaveného kvartetu Manhattan Transfer.

Účinkují: VOCAL BAND Quartet (Karolína Kučerová, Vlasta Vodičková, Jan Zapf, Jan Jirmásek, HENRY BAND (Jindřich Henry Volf, Roman Hasnedl, Ali Siládi), Miroslava Lendělová

Dramaturgie, scénář, nastudování a produkce: Jindřich Volf st.

Vstupenky | Více ►

Zobrazen program na měsíc srpen 16 .
Další měsíc ►

 

« zpět na Aktuálně