PROGRAM

Zobrazen program na měsíc listopad 17 .
◄ Předchozí měsíc

středa 1. listopadu 19:30
Besídka 2017

Divadlo Sklep
Divadlo Sklep bylo hlavním tahounem skupiny Pražská 5, dále tvořené divadly Mimóza, Vpřed, Kolotoč a Křeč, která představovala nejvýraznější generační hnutí sedmdesátých a osmdesátých let minulého století a přinesla oživení tehdejší divadelní scény. Sklep byl z divadel Pražské 5 nejen nejstarší, ale také nejpočetnější i nejvytrvalejší: bez větších přestávek hraje dodnes. Dobrým příkladem je tradiční sklepovská Besídka, každoročně uváděné pásmo scének, skečů, písní a tanců, čerpající z nasazení interpretů a jejich svérázného smyslu pro humor.

Hrají: David Vávra, Milan Šteindler, Jiří Fero Burda, František Váša, Lenka Andelová, Lenka Vychodilová, Tereza Kučerová, Marta Marinová, Hana Navarová, Roman Fojtíček, David Noll, Vladimír Vytiska/ Rasťo Uhrík.

Vstupenky | Více ►

čvrtek 2. listopadu 19:30
Evžen Boček: Poslední aristokratka

6. festivalové představení

Divadlo Na Jezerce
Adaptace vynikajícího humoristického románu z pera kastelána milotického zámku, který získal Cenu Miroslava Švandrlíka. František Antonín hrabě Kostka z Kostky je potomek šlechtického rodu, žijící v New Yorku. Po pádu komunistického režimu se vrací do Čech s americkou manželkou Vivien a dcerou Marií (toho jména III.), aby převzal rodové sídlo. Kromě zámku „zdědí" hraběcí rodina i personál: kastelána nesnášejícího lidi, hypochondrického zahradníka, kuchařku, která si ráda cvakne - a také třeba psy Orlanda a Lancelota (čili Olina a Laďu).

Hrají: Anna Polívková, Jan Hrušínský, Miluše Šplechtová, Libor Hruška, Denisa Pfauserová, Kristýna Hrušínská, Martin Sitta, Jitka Sedláčková, Rudolf Stärz, Petr Pelzer, Michal Kern

Režie: Arnošt Goldflam

Vstupenky | Více ►

sobota 4. listopadu 19:30
Rob Becker: Caveman

POINT s.r.o.
Máte chuť se rozesmát až k slzám? Přijďte se podívat na slavnou one man show o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou, o rozdílech mezi námi, o lásce, partnerství a vtipně utajených kvalitách obou pohlaví. Caveman je nejen obhajobou jeskynního muže, ale hlavně obhajobou inteligentního humoru. Dlouho u nás nevídanou!

Hraje: Jan Holík

Režie: Patrik Hartl

Vstupenky | Více ►

pondělí 6. listopadu 19:30
Warren Adler: Válka Roseových

7. festivalové představení

Divadlo A. Dvořáka Příbram
Barbara a Jonathan Roseovi, dokonalí manželé, kteří jsou se svými dokonalými dětmi ve svém dokonalém domě dokonale šťastni. Zdánlivě. Najednou jeden z nich zjistí, že by bylo krásné být sám a  chce se rozvést... Předlohou divadelní hry je americký román slavného Warrena Adlera. Podle něj také Danny DeVito natočil neméně slavný stejnojmenný film, v hlavních rolích s Kathleen TurnerMichaelem Douglasem.

Hrají: Michal Dlouhý, Kateřina Lojdová, Roman Štabrňák, Lukáš Král, Petr Florián

Režie: Ondřej Sokol

 

Vstupenky | Více ►

středa 8. listopadu 19:30
Patrik Hartl: Líbanky na Jadranu

Studio Dva
Komedie o stanování v chorvatském kempu, lásce po padesátce i v pětadvaceti, dvojčatech, prázdninovém opalování, šnorchlování a koloběhu života nejen na Jadranu. Manželé Eva a Bob si vyjedou připomenout svou svatební cestu, aby se připravili na blížící se každodenní důchodové soužití. Vydrží čelit tak velkému množství společně tráveného volného času? Budou si mít ještě vůbec co říct? A jakou roli během jejich dovolené sehrají mladí milenci, kteří si v kempu postaví stan vedle nich?

Hrají: Eva Holubová, Bohumil Klepl, Marika Šoposká, Václav Jílek, Štěpán Benoni, Jan Bátorek, Zdeněk Carda, Alena Kočová, Klára Šalomounová

Režie: Patrik Hartl

Vstupenky | Více ►

čvrtek 9. listopadu 15:00
52. Mezinárodní pěvecká soutěž Antonína Dvořáka: Finále kategorií JUNIOR a OPERA s orchestrem

52. Mezinárodní pěvecká soutěž Antonína Dvořáka
V programu zazní árie ze světových oper. O laureátech a vítězích rozhodne odborná mezinárodní porota ve složení Peter Dvorský - předseda poroty (SVK), Gabriela Beňačková (CZE), Antonio Carangelo (ITA), Ileana Cotrubas (ROU), Sona Ghazarian (AUT), Magdaléna Hajóssyová (CZE), Ondřej Hučín (CZE), Marián Chudovský (SVK), Jiří Nekvasil (CZE), Alain Nonat (CAN), Zdeněk Šmukař (CZE) a Daniela Štěpánová-Šimůnková (CZE).

Karlovarský symfonický orchestr diriguje František Drs.

Vstupenky | Více ►

pátek 10. listopadu 19:00
52. Mezinárodní pěvecká soutěž Antonína Dvořáka: Operní Galakoncert

52. Mezinárodní pěvecká soutěž Antonína Dvořáka
Slavnostní ceremoniál a závěrečný koncert vítězů a laureátů 2017 s orchestrem. V programu zazní árie ze světových oper: Bizet - Carmen, Dvořák - Rusalka, Jakobín, Mozart - Don Giovanni, Die Zauberflöte, Puccini - Bohéma, Tosca, Verdi - Rigoletto, La traviata, Il Trovatore, Don Carlos, La Forza del Destino, Smetana - Prodaná nevěsta a další.

Karlovarský symfonický orchestr diriguje František Drs.

Vstupenky | Více ►

neděle 12. listopadu 19:30
Antonín Procházka: S tvojí dcerou ne

Agentura Harlekýn
Komedie o tom, jak snadno spadnout do manželské krize a jak těžko z ní ven. Příběh docela obyčejných manželských párů (bankovní úředník s učitelkou a majitel neprosperující umělecké agentury s knihovnicí), jejichž snaha předejít možné manželské krizi způsobí nejprve lehkou zápletku, postupně však doslova gejzír krkolomných situací, trapasů a slovního humoru. A to za přispění dospívající dcery, jejího kluka - a také ubohého bytaře, který přijde poctivě krást, zamotá se do světa intelektuálů a jen zírá, k čemu se to připletl.

Hrají: Petr Nárožný, Týna Průchová, Naďa Konvalinková, Zuzana Slavíková/ Dagmar Novotná, Pavel Kikinčuk/ Martin Zahálka, Antonín Procházka/ Viktor Limr/ Antonín Procházka ml., Vilém Dubnička

Režie: Antonín Procházka

Vstupenky | Více ►

pondělí 13. listopadu 19:30
koncert: Vivat Jazz – k poctě legendám

BIG BAND Karlovy Vary
Jazz slaví 100 let. V roce 1917 vznikla první jazzová nahrávka vydaná na gramofonové desce a okamžitě se stala hitem. Pořad je věnován jazzovým mistrům, kteří tuto hudbu milovali a svým dílem dokázali, že nás jazz může těšit, inspirovat a utvářet i dnes. Big Band Karlovy Vary Vám zahraje nestárnoucí melodie Glenna Millera, George Gershwina, Dukea Ellingtona, Counta Basieho aj. Big Band Karlovy Vary a jeho sólisté vystupují pod vedením trombonisty Zdeňka Kráma.

Sólo zpěv: Miroslava Lendělová nebo Marcela Boušová

Vstupenky | Více ►

úterý 14. listopadu 19:30
Michael Parker: Zamilovaný sukničkář

Divadelní společnost Háta
Harry Douglas, záletný americký velvyslanec ve Velké Británii, oznámí své ženě Lois, že odjíždí na víkend do Skotska hrát golf. Lois naopak Harrymu tvrdí, že bude na víkend v lázních a že jejich dcera Debbie odjíždí navštívit kamarádku. Harry se ovšem tajně vrací do prázdného domu na milostné dostaveníčko s přitažlivou sousedkou Marianne... Fraška zkušeného Michaela Parkera slibuje množství zapeklitých situací a neočekávaný konec.

Hrají: Lukáš Vaculík, Martin Zounar, Filip Tomsa, Adéla Gondíková, Mahulena Bočanová, Veronika Jeníková, Ivana Andrlová, Olga Želenská, Kristýna Kociánová, Radka Pavlovčinová a další

Režie: Roman Štolpa

Vstupenky | Více ►

středa 15. listopadu 19:30
Halina Pawlowská - talk show: Strašná nádhera

Halina Pawlowská: STRAŠNÁ NÁDHERA  ...aneb "Co vždycky zabere na muže" - talk show

Oskar Hahn Agency s.r.o.
Strašná nádhera -
komediální příběhy o manželství, milencích, jídle a showbyznysu. Zábavná one woman talk show, inspirovaná nejnovější knihou ženy mnoha tváří Haliny Pawlowské. Halina Pawlowská je autorkou 22 knih a nejprodávanější českou spisovatelkou, také scenáristkou, moderátorkou a publicistkou. Obdržela řadu ocenění, např. Českého lva v kategorii Nejlepší scénář za film Díky za každé nové ráno nebo, dokonce třikrát, televizní cenu TýTý za Pořad roku Banánové rybičky.

Vstupenky | Více ►

sobota 18. listopadu 19:00
Noc Divadel 2017: Všechny cesty vedou do KMD

V pořadí pátá Noc divadel bude o „třináctce". Respektive o Tajemství pánů Becherů a tedy o vzniku třináctého karlovarského pramene. Bude o tom, co se do připravované inscenace nevešlo, co bylo vyřazeno pro nevhodné chování, anebo tvrdě zakázáno jako falšování historie. V každém případě se dozvíte, co nám na naše prkna neproniklo. A věřte, že ta podlaha bude velice kluzká! Vy se můžete smát a my se budeme potit!

Vstupenky | Více ►

pondělí 20. listopadu 19:30
B. Lane, E. Y. Harburg, F. Saidy, J. Voskovec, J. Werich, J. Dvořák: Čochtan vypravuje

Divadelní společnost Josefa Dvořáka
Nestárnoucí muzikál Jiřího Voskovce a Jana Wericha Divotvorný hrnec v osobité úpravě nejslavnějšího českého představitele vodníků Josefa Dvořáka. V komediálním příběhu, zasazeném do pomyslného jihoamerického státu Missitucky, hraje vlastně hlavní roli hrnec plný zlata. Jihočech Josef Maršálek jej před odchodem z domova ukradne třeboňskému vodníkovi Čochtanovi v naivní víře, že díky němu v Americe snadno zbohatne a své jediné dceři Káče tak zajistí bezstarostný život. A protože zmíněný hrnec má navíc kouzelnou moc splnit tři přání, není tu nouze o překvapivé dramatické zápletky.

Hrají: Josef Dvořák, Karel Gult, Stanislava Topinková-Fořtová, Markéta Hrubešová, Rostislav Trtík, Jan Burda, Jiří Veit, Blanka Tůmová, Vlasta Kahovcová, Lambrini Chaciosová, Nela Friebová

Režie: Rudolf Fleischer, Tomáš Vondrovic

Vstupenky | Více ►

úterý 21. listopadu 19:30
Emmerich Kálmán: Čardášová princezna

Divadlo J. K. Tyla v Plzni
Opereta maďarského skladatele Emmericha Kálmána Čardášová princezna patří k nejlepšímu, co bylo v tomto žánru napsáno. Stala se také prvním skutečně světovým skladatelovým úspěchem. Má vše, co divák od operety očekává: působivou hudbu plnou čardášových melodií a obsahující několik opravdových operetních hitů - a děj, kterému nechybí humor ani trocha sentimentu.

Účinkují: Pavel Horáček/ Dalibor Tolaš, Iveta Koppová Žižlavská/ Pavla Břínková, Josef Moravec/ Jakub Turek, Radka Sehnoutková/ Lenka Pavlovič, Michal Bragagnolo/ Jakub Hliněnský, Anna Klamo/ Luisa Albrechtová, David Cody/ Vladimír Müller/ Jakub Hliněnský, David Cody/ Josef Jordán, Jan Ježek/ Jaroslav Březina, Jan Adamec/ Jaroslav Someš, Jan Adamec/ Jiří Langmajer, Pavel Feiferlík

Režie: Zbyněk Brabec

Vstupenky | Více ►

čvrtek 23. listopadu 19:30
J. Brdečka, O. Lipský, R. Balaš, O. Brousek: Adéla ještě nevečeřela

KOPRODUKCE ZÁPADOČESKÉHO DIVADLA V CHEBU, KARLOVARSKÉHO MĚSTSKÉHO DIVADLA A KARLOVARSKÉHO  SYMFONICKÉHO ORCHESTRU
Muzikál pro celou rodinu podle slavné filmové komedie. Neporazitelný soukromý detektiv Nick Carter přijíždí do Čech pomoci místní policii s případem. Podaří se mu překazit ďábelské plány zločinného hraběte von Kratzmar a zachránit květ nevinnosti líbezné Květušky? Navazujeme na Divotvorný hrnec, půjde totiž opět o chebsko-karlovarskou koprodukci. Vedle herců spolupracujících s Karlovarským městským divadlem uvidíte a hlavně uslyšíte Karlovarský symfonický orchestr, který bude produkci živě doprovázet!

Hrají: Dominick Benedikt, Radek Bár, Petr Batěk, Pavel Marek, Karolína Jägerová, Vuk Čelebić, Jarmila Šimčíková/ Lucie Domesová, Jindřich Skopec/ Karel Beseda, Miroslav Sabadin, Pavla Janiššová, Vladimíra Vítová, Barbora Mošnová, David Beneš, Jiří Švec, Pavel Richta, Radmila Urbanová, Daniela Šišková

Režie: Zdeněk Bartoš

Vstupenky | Více ►

pátek 24. listopadu 19:30
představení pro uzavřenou společnost: Pro tebe cokoliv

Divadlo Kalich
Francouzská komedie, která s velkým úspěchem baví celou Paříž, o mateřské lásce, jež nezná hranic. Když si vaše milovaná dcera usmyslí, že se chce stát humanitární pracovnicí v Africe, co uděláte? Samozřejmě ji podpoříte, protože pro ni byste udělali cokoliv! I kdyby to mělo znamenat, že se z kožešin převlečete do oblečení z biobavlny, sundáte paroží ze zdí a nově zařídíte celý byt, namísto steaku připravíte zeleninové hody a na výběrovou komisi zahrajete, že jste "alter-globalizační nadšenci" - i když nemáte ponětí, co to je.

Hrají: Jana Paulová, Pavel Zedníček, Simona Lewandowská, Ladislav Hampl, David Suchařípa, Pavla Vojáčková-Rychlá, Kristián Kašpar

Režie: Petr Kracik

Vstupenky | Více ►

Zobrazen program na měsíc listopad 17 .
◄ Předchozí měsíc

 

« zpět na Aktuálně

 

 

Program listopad 17

pátek 10. listopadu 19:00
Operní Galakoncert

52. Mezinárodní pěvecká soutěž Antonína Dvořáka

Vstupenky | Více ►

pondělí 20. listopadu 19:30
Čochtan vypravuje

B. Lane, E. Y. Harburg, F. Saidy, J. Voskovec, J. Werich, J. Dvořák

Vstupenky | Více ►

čvrtek 23. listopadu 19:30
Adéla ještě nevečeřela

J. Brdečka, O. Lipský, R. Balaš, O. Brousek

Vstupenky | Více ►

pátek 24. listopadu 19:30
Pro tebe cokoliv

představení pro uzavřenou společnost

Vstupenky | Více ►

◄ Předchozí měsíc

Statutární město Karlovy Vary

Karlovarský kraj

Facebook