PROGRAM

Zobrazen program na měsíc březen 18 .
◄ Předchozí měsíc

čvrtek 1. března 09:00
představení pro školy: Konec strašidel ve Svatošských skalách

Činohra KMD
Strašidelná pohádka o cestě za štěstím, inspirovaná pověstmi Zdeňka Šmída. Strašidýlka jsou vlastně hodní a zábavní tvorečkové. O kolik hroznější je pro ně nemít pro co žít! Jak strašidelně strašlivé musí být nemilovat! Najde Jan Svatoš svoji lásku? 

Hrají: Martin Jurajda, Lucie Domesová, Karel Beseda, Magdaléna Hniličková, Jiří Švec, Tereza Švecová a Eliška Huberová Malíková

Režie: Jiří Seydler

Vstupenky | Více ►

čvrtek 1. března 10:30
představení pro školy: Konec strašidel ve Svatošských skalách

Činohra KMD
Strašidelná pohádka o cestě za štěstím, inspirovaná pověstmi Zdeňka Šmída. Strašidýlka jsou vlastně hodní a zábavní tvorečkové. O kolik hroznější je pro ně nemít pro co žít! Jak strašidelně strašlivé musí být nemilovat! Najde Jan Svatoš svoji lásku? 

Hrají: Martin Jurajda, Lucie Domesová, Karel Beseda, Magdaléna Hniličková, Jiří Švec, Tereza Švecová a Eliška Huberová Malíková

Režie: Jiří Seydler

Vstupenky | Více ►

pátek 2. března 19:30
Edward Taylor: Vztahy na úrovni

Divadelní společnost Háta
Svižná moderní komedie ze zákulisí vysoké politiky, která nevynechává ani milostný život vlivných mužů, sedících v Evropské obchodní komisi. Podle všeho by tyto vztahy měly být na vysoké úrovni, jenže jsou stejně zamotané, strastiplné a legrační jako u jiných lidí. Hra plná záměn, nečekaných situací a gagů plní spolehlivě divadla po celém světě především díky tomu, že divák konečně vidí ty sebejisté muže před někým koktat a klečet....

Hrají: Lukáš Vaculík, Ivana Andrlová/ Olga Želenská/ Vlasta Žehrová, Viktor Limr, Martin Zounar/ Martin Sobotka, Monika Absolonová/ Kateřina Hrachovcová, Mahulena Bočanová/ Adéla Gondíková, Pavel Nečas/ Zbyšek Pantůček

Režie: Antonín Procházka

Vstupenky | Více ►

neděle 4. března 15:00
Božena Němcová, Libor Jeník: O statečném kováři Mikešovi

DivadloZa2
Pohádka na motivy Boženy Němcové. Mikeš je kovářský synek, který se vydá do světa na zkušenou. Cestou se k němu připojí silák Matěj a společně se rozhodnou najít dvě královské dcery, které už měsíce nikdo nespatřil. Pokud se jim to má podařit, budou muset překonat množství nástrah a pokušení. Přijďte jim v jejich putování držet palce, nudit se určitě nebudete! Mikeš s Matějem, vousatá babice, pan král, princezny, Dračí pán a spousta dalších postav spolu s krásnými písničkami vám k tomu nedají čas!

Hraje: Divadlo Za2
Režie: Libor Jeník

Vstupenky | Více ►

úterý 6. března 19:30
koncert: Radůza s kapelou

Na ulici ji v roce 1993 objevila Zuzana Navarová a již tři dny nato zpívala v pražské Lucerně. O pár týdnů později zde pak triumfovala jako „předskokanka" slavné americké písničkářky Susanne Vega, o šest let později ve stejné roli při koncertě Mikea Oldfielda. Tentokrát představí se svou kapelou průřez dosavadní tvorbou. Zazní nejen písně z alba Marathon, příběh běžce a písničky z předchozích desek, ale také ty zbrusu nové, které na své vydání na nosiči teprve čekají

Vstupenky | Více ►

středa 7. března 19:30
Petr Iljič Čajkovskij: Labutí jezero

Severočeské divadlo (Ústí nad Labem)
Jeden z nejslavnějších a nejznámějších klasických baletních titulů. Severská legenda o dívce Odettě proměněné v labuť inspirovala P. I. Čajkovského k napsání lyrické melodické hudby, která se stala vzorovou ukázkou vrcholného hudebního romantismu. Dílo získalo svou nesmrtelnost také díky původním dochovaným choreografickým pasážím Mariuse Petipy a Lva Ivanova. Od jejich časů představuje Labutí jezero pro každou novou generaci sólistů a pro celé soubory vzrušující výzvu k prezentaci vrcholné taneční virtuozity. V rolích Odetty-Odilie a Prince vystoupí sólisté baletu Margarita Pleškova a Vladimír Gončarov.

Účinkují: sólisté, balet a orchestr Severočeského divadla (Ústí nad Labem)
Choreografie: Lev Ivanov, Marius Petipa, Vladimír Nečas

Dirigent: Tvrtko Karlovič/ Milan Kaňák

Režie: Vladimír Nečas

Vstupenky | Více ►

čvrtek 8. března 19:30
Don Miguel Ruiz, Jaroslav Dušek: Čtyři dohody

V rámci spolupráce s panem Jaroslavem Duškem bude opět část vstupného darována Nadaci pro transplantace kostní dřeně a veřejně prospěšný spolek ANAON.
Ve Čtyřech dohodách odhaluje Don Miguel Ruiz zdroj omezujících názorů, které připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Čtyři dohody, založené na staré toltécké moudrosti, nabízejí silný kód chování, který dokáže rychle proměnit náš život v nový prožitek svobody, opravdového štěstí a lásky. V podstatě říkají - nehřešte slovem, neberte si nic osobně, nevytvářejte si žádné domněnky, dělejte vše, jak nejlépe dovedete... Představení je velmi odlehčené, podané s nadsázkou a velkou mírou improvizace.

Účinkují: Jaroslav Dušek, Alan Vitouš a Pjér La Š´éz

Vstupenky | Více ►

pátek 9. března 19:30
Don Miguel Ruiz, Jaroslav Dušek: Pátá dohoda

V rámci spolupráce s panem Jaroslavem Duškem bude opět část vstupného darována Nadaci pro transplantace kostní dřeně a veřejně prospěšný spolek ANAON.
Pokračování knihy moudrosti starých Toltéků. Pátá dohoda nás zavádí do hlubší roviny sebeuvědomování a vrací nás k našemu vrozenému pravému já. Toto pokračování Čtyř dohod, které změnily životy milionům lidí po celém světě, připomíná největší dar, kterým se můžeme obdarovat: svobodu být sám sebou.

Účinkují: Jaroslav Dušek, Alan Vitouš a Pjér La Š´éz

Vstupenky | Více ►

sobota 10. března 19:30
Viktor Braunreiter: Tajemství pánů Becherů

Činohra KMD
Becherovka je známá především vyvážeností chutí, dokonalou souhrou té sladké a té hořké. I v životě se prolínají chvíle radostné a bolestné. Ani u nejslavnější karlovarské rodiny, stvořitelů Becherovky, to nebylo jiné. Hořkosladké vyprávění o „třináctém karlovarském prameni"  nás zavede do dávné historie města, ale také do časů nedávno minulých. Uvidíte příběh, plný vyvážené chuti pravdy a básnické licence. Nová komedie ČKMD je plná tajemných bylin, lásky a lidskosti. A to vše s příchutí Becherovky!

Hrají: Lucie Domesová, Karel Beseda, Magdaléna Hniličková, Radek Bár, Viktor Braunreiter, Tereza Švecová, Bára Štěpánová, Jiří Švec, František Špaček, Eliška Huberová Malíková

Režie: Jiří Seydler

Vstupenky | Více ►

neděle 11. března 15:00
Vítek Peřina: Tři siláci na silnici

Divadlo ALFA Plzeň
Pohádková komedie o tom, že síla není vše a že táhnout za jeden provaz se vyplatí. Tři hrdinové jsou bratři, jak se patří - a také náramní siláci. Jenomže doposud svou sílu před okolním světem tak trochu ukrývali. Celý svůj dosavadní život totiž strávili doma. Doma u maminky.

Hrají: Martin Bartůšek, Petr Borovský, Martina Hartmannová, Jakub Hora, Josef Jelínek, Robert Kroupar, Radka Mašková, Marie Mrázková, Petr Vydarený

Režie: Tomáš Dvořák

Vstupenky | Více ►

pondělí 12. března 19:30
Hana Kofránková: Šunen Romale - Poslyšte, Romové

Divadlo Viola
Inscenace Šunen Romale představuje divákům příběhy z romského života, zastoupené především humoristickými povídkami, pohádkami, bajkami a básněmi, protkanými zvuky živé romské hudby v podání vynikajícího nevidomého romského akordeonisty a pianisty Mária Biháriho.

Účinkují: Bára Hrzánová, Jana Boušková, Mário Bihári

Režie: Hana Kofránková

Vstupenky | Více ►

úterý 13. března 19:30
Love songs: The Backwards (Beatles revival)

Kapela The Backwards je jedním z nejlepších Beatles revivalů na světě, o čemž svědčí i dvojnásobné vítězství na prestižním Beatlefestu v New Yorku v letech 1998 a 2003. Ve svém vystoupení se představí  novým projektem, hudebně-vizuální show LOVE SONGS. Na koncertu zazní průřez hity kapely Beatles, písně veselé i melancholické, rychlé i pomalé, pro zamilované, ale nejenom pro ně... Součástí programu je také několik kostýmových převleků.

Účinkují: Dalibor Štroncer (John Lennon), Miroslav Džunko (Paul McCartney), František Suchanský (George Harrison), Daniel Škorvaga (Ringo Starr)

Vstupenky | Více ►

pátek 16. března 19:30
D. Ruiz, F. Bettanini, N. Pistoia, P. Ammendola: Bez předsudků

Divadlo Kalich
Hra se odehrává v motelu, kde musí v jediném volném pokoji neplánovaně přespat Diego s Fionou, dva letití přátelé. Společná noc jim nabídne možnost otevřeně si popovídat o věcech, na které se ženy jinak ostýchají ptát mužů a muži žen. Stáváme se svědky vtipného, vybroušeného, velmi trefného a místy i dojemného slovního souboje obou postav. A nebyli by to Jana Paulová s Pavlem Zedníčkem, aby k němu nepřidali řadu nezapomenutelných gagů.

Hrají: Jana Paulová a Pavel Zedníček

Režie: Roman Štolpa

Vstupenky | Více ►

sobota 17. března 19:30
Kristof Magnusson: Kutloch aneb I muži mají své dny

Studio DVA
Velmi zábavná a ironická černá komedie o těžkém údělu muže v současném světě. Doba je v krizi, svět je v krizi, vztahy jsou v krizi - to je všeobecně známo - ale pozor: i muži jsou v krizi! Přicházejí o svá poslední výsadní práva a pozici neohrožených vládců vesmíru. Jedno z posledních míst mužského sebevědomí a sebeurčení se nachází v kotelně pod supermarketem Happycentrum...

Hrají: Bob Klepl, Kryštof Hádek/ Václav Jílek, Michal Slaný/ Petr Bláha, Filip Blažek/ Roman Štabrňák

Režie: Jan Jirků

Vstupenky | Více ►

neděle 18. března 19:30
změna titulu!: Rukojmí bez rizika

Alain Reynaud Fourton: Rukojmí bez rizika

Agentura Harlekýn
Francouzská komedie s kriminální příchutí o tom, že pytel uloupených peněz dokáže oživit i sebevraha - jenže policii taky... Spisovatel Marc delší dobu nemá o čem psát. Usoudí, že se nachází v bezvýchodné životní situaci a rozhodne se spáchat sebevraždu. Překvapí ho letitý přítel Luc, který se také kdysi pokusil zabít, když ho opustila žena - a teď chce učinit totéž, protože se k němu vrátila. Sebevražedné plány jim však překazí trojice prchajících amatérských lupičů s pytlem plným peněz - a policie za dveřmi.
A Markova tvůrčí fantazie začne pracovat na plné obrátky...

Hrají: Václav Vydra, Jan Šťastný/ Svatopluk Skopal, Jana Boušková/ Jana Malá/ Marcela Peňázová, Martin Zahálka/ Martin Davídek, Lenka Zahradnická/ Barbora Šťastná, František Skopal/ Martin Zahálka ml.

Režie: Jan Novák

Z důvodu zdravotní indispozice v uměleckém souboru jsme nuceni změnit představení „Vrátila se jednou v noci", 18. března 2018 za představení „Rukojmí bez rizika". Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na náhradní představení, případně je můžete vrátit do 7 dnů v místě jejich zakoupení.

Vstupenky | Více ►

úterý 20. března 19:30
Torben Betts: Kočka v oregánu

Divadlo Kalich
Jedna z nejúspěšnějších současných londýnských komedií, divácký hit z roku 2014, u nás uvedený poprvé, nabízí spoustu humoru i vážného citu a velké herecké příležitosti. Co se stane, když se setkají jemní velkoměstští intelektuálové s venkovskou zemitostí? Co se v té chvíli stane s dávnými ambicemi, sny, touhami - a v neposlední řadě s předsudky? Konverzačně-situační komedie je postavena na precizních dialozích a pojmenovává nejen humorné aspekty naší současnosti.

Hrají: Barbora Hrzánová, Radek Holub, Klára Cibulková, Zdeněk Velen

Režie: Lída Engelová

Vstupenky | Více ►

čvrtek 22. března 19:30
vyprodáno: JenomPísničkyTour 2018

Kapela Kryštof a Karlovarské městské divadlo
Po deseti letech se kapela Kryštof vrací do divadelního prostředí. Bude se hodně hrát, ale i hodně povídat a ... a to bude vše. Po velkolepých stadionech, obřích scénách, ohňostrojích, konfetách a monstrózních led obrazovkách chce Kryštof úplně zpět. Na holé pódium, tam, kde k písničkám potřebujete "jen" španělku a sami sebe. JenomPísničkyTour 2018.

Předprodej vstupenek bude zahájen 4. 12. 2017 od 10:00 a to pouze v pokladně divadla. Od 5. 12. 2017 bude možné využívat všechny služby předprodeje (internet, prodejci Infocentra Karlovy Vary, telefonické rezervace atd.).   

Vstupenky | Více ►

pátek 23. března 19:30
Geraldine Aron: Můj báječný rozvod

Filmová a Divadelní Agentura Praha
Můj báječný rozvod
je velice laskavá komedie, kterou irská autorka věnovala všem, kteří nikoli vlastní vinou zůstali sami. Všechny postavy vytváří Eliška Balzerová. Když autorka Geraldine Aron navštívila premiéru ve Viole, nešetřila na adresu české protagonistky slovy chvály. A milují ji i karlovarští diváci - dosavadní uvedení v Karlovarském městském divadle byla beznadějně vyprodána.

Účinkuje: Eliška Balzerová

Režie: Jana Kališová

Vstupenky | Více ►

pondělí 26. března 19:30
Galakoncert operetních melodií...

Festivalový orchestr Petra Macka
Festivalový orchestr, složený z předních profesionálních umělců ze severních Čech a Prahy, s cílem obohatit domácí hudební život a propagovat také české hudební umění v zahraničí. Hraje nejslavnější operetní melodie a evergreeny Franze Lehára, Johanna Strausse, Emmericha Kálmána, Oskara Nedbala a dalších a za poměrně krátkou dobu již doprovázel velký počet slavných umělců. Jeho zakladatel Petr Macek je dirigentem, kontrabasistou, uměleckým vedoucím i moderátorem tohoto tělesa.

Účinkují: Venuše Dvořáková/ Liana Sass/ Eva Charvátová - soprán, Roman Krebs/ Martin Horák/ Milan Vlček - tenor, Petr Matuszek/ Jakub Tolaš/ Petr Poldauf - bas

Vstupenky | Více ►

úterý 27. března 19:30
M. Šimek, J. Grossmann, L. Sobota, J. Krampol: Návštěvní den u Miloslava Šimka

Kulturní portál.cz
Pásmo písniček, povídek, scének a vyprávění věhlasných humoristických autorů Miloslava Šimka, Jiřího Grossmanna, Luďka Soboty a Jiřího Krampola. V zábavném pořadu ve stylu legendárních Návštěvních dnů Šimka a Grossmanna se představí řada bývalých spolupracovníků Miloslava Šimka, kteří připomenou nejznámější scénky, povídky a písničky.

Účinkují: Luděk Sobota, Jiří Krampol, Miluše Voborníková, Petr Jablonský, Viktor Sodoma, Marie Retková, Jana Svobodová, Jana Mařasová, Adriana Sobotová

Vstupenky | Více ►

Zobrazen program na měsíc březen 18 .
◄ Předchozí měsíc

 

« zpět na Aktuálně

 

 

Program březen 18

pátek 16. března 19:30
Bez předsudků

D. Ruiz, F. Bettanini, N. Pistoia, P. Ammendola

Vstupenky | Více ►

◄ Předchozí měsíc

Statutární město Karlovy Vary

Karlovarský kraj

Facebook