Deborah Carter (USA) & Norbert Gottschalk (D)
JazzFest 2017

pátek 20. října 19:30

JazzFest 2017

Jazzový kruh a Karlovarské městské divadlo

East West European Jazz Orchestra feat. Deborah Carter (USA) & Norbert Gottschalk (D)

Deborah Carter je jednou z nejlépe swingujících jazzových zpěvaček na světě. S vlastní skupinou projela svět a jako sólistka vystupovala s mnoha renomovanými orchestry.
Norbert Gottschalk
patří k renomovaným evropským vokalistům, je mistrem improvizovaného jazzového zpěvu - scatu, s nímž se zařadil mezi deset nejlepších ve světě.
East West European Jazz Orchestra
je spojením západního a východního jazzu do mezinárodního orchestru nejvyšší kvality. Využívá dosud neznámé hudební formy, které kombinuje s evropským jazzovým mainstreamem, obohaceným o východoevropskou hudební tradici a východoevropský jazz. Projekt v sobě integruje různé kultury a vyhledává začínající i profesionální jazzové hudebníky z různých evropských regionů s jejich neobvyklými styly ovlivněnými místní regionální hudební tradicí. Orchestr řídi Uwe Plath.

Účinkují: Deborah Carter, Norbert Gottschalk, Uwe Plath, conductor, Andrej Machnev, Benny Brown, Ryan Carniaux, Holger Ruhmann, Aron Lamby, Tobias Varelmann, Matthias Bergmann, Raphael Klemm, Dania Menges, Ralf Böbel, Jonathan Böbel, Katharina Möllerherm, Shari Meichsner, Evgeny Ring, Artem Sargsyan, Melik Tolik Barkhoudaryan, Freya Deiting, Aram Rustamyants, Julius Schepansky, Dian Pratiwi, Lina Knörr, Alvaro Severino, Fedor Ruscuc, Felix Jäger, Vitali Perov, Gregory Deratsuev, Sebastian Lindecke

Jazz Big Gang (CZ)

Ansámbl vedený klavíristou Radimem Vojířem tvoří převážně mladí zapálení hráči, kteří za sebou mají účinkování v mnoha různých jazzových i nejazzových hudebních formacích. Kapela vznikla transformací z chebského bigbandu Academic Jazzband, založeného 1991. Jádro orchestru začali postupně tvořit jazzoví hráči z regionu.

Účinkují: Kateřina Navrátilová, Radim Vojíř, Jakub Holota, Lukáš Vild, Filip Černík, Peter Bubanec, Jan Doucha, Jan Červenka, Tomáš Vaníček, Radek Buřič, Michal Flaksa, Miroslav Fejfar, Tomáš Kožený, Jakub Žídek, Jaroslav Honner, Matouš Kučera, Jan Vacula, Michal Holota, Martina Podhrázská, Radim Eschler, Jana Juričová, Zdeněk Vrzák, Tomáš Hrdlička, Jana Kutílková

 

Cena vstupenek
490,- 440,- 370,- 300,- 200,-

◄ Zpět na program | Vstupenky ►

Fotogalerie

Fotogalerie

Norbert Gottschalk (D)

 

 

« zpět na Aktuálně