Ondřej Sekora
Trampoty brouka Pytlíka

neděle 20. října 15:00
Divadlo Lampion

Trampoty brouka Pytlíka

Divadlo Lampion

Vy neznáte Pytlíka? Kamaráda Ferdy Mravence? To je přeci ten, co všechno ví a všechno zná, protože se narodil v kině. A navíc: ničeho se nebojí! Přesvědčit se o tom můžete v příhodách, které jsme pro vás vybrali.
S Pytlíkem uvidíte, jak se kobylky učí skákat, podíváte se do včelího úlu, budete pískat závod pavoučatům, pochopíte, podle jakých plánů staví domečky tesaříci a dozvíte se, proč je důležité ochranné zbarvení.
Brouk Pytlík potká na svých cestách spoustu zajímavých broučků a dostane se do zvláštních míst. Výtvarně je pojednala Samiha Maleh, která ale ctí rukopis spisovatele, kreslíře a ilustrátora Ondřeje Sekory. Svět hmyzu je nejen barevný, ale také pohybově rozmanitý. To proto, že režie se ujal choreograf Martin Pacek, zakladatel tanečních divadel BUFO a Veselé skoky. Úsměvné, ale i napínavé příhody jsou tedy vyprávěné nejen Sekorovými slovy, ale také tanečně pohybovými kreacemi doprovázenými písničkami Ravena a Víta Sázavského.

Hrají: František Čachotský, Martin Dusbaba, Zita Morávková, Magdalena Lážnovská, Jakub Hubert, Kristýna Matějová, Václav Rašilov, Drahomír Mráz, Waldtraut Ritterová, Justin Svoboda

Režie: Martin Pacek

 

Cena vstupenek
80,- 60,-

◄ Zpět na program | Vstupenky ►

 

« zpět na Aktuálně

 

 

Program duben 18

sobota 28. dubna 16:00
Tanec, tanec 2018

Krajská postupová přehlídka scénického tance

Vstupenky | Více ►

Další měsíc ►

Statutární město Karlovy Vary

Karlovarský kraj

Facebook