Změna titulu!
Batacchio

čvrtek 19. října 19:30

Batacchio

3. festivalové představení

Cirk La Putyka
Inscenace Batacchio se inspiruje poetikou starých kočovných divadelních společností, které ve svých představeních volně spojovaly všemožné druhy lidských dovedností a výtvorů.
Od cirkusových čísel a divadelních a hudebních scének přes zázraky tehdejších nových technologií až po ukázky anatomických anomálií zvířat i lidí.
Batacchio vás okouzlí atmosférou dávných šou plných magických triků, dechberoucí akrobacie
a humoru. Na scéně se objeví sedm akrobatů a herců v netradiční kombinaci disciplín nového cirkusu s těmi, které na jevišti už jen tak neuvidíte.
Autorem a režisérem projektu je Maksim Komaro, finský režisér, který se souborem Cirk La Putyka spolupracoval již na inscenacích Slapstick Sonata a Play.

Režie: Maksim Komaro

více

"Vážení diváci,

ozýváme se vám ohledně hostování našeho souboru Cirk La Putyka 19. října. Bohužel na naší straně došlo k jistým změnám. Jeden z účinkujících nebude schopen ze zdravotních důvodů vystoupit, a proto jsme nuceni situaci řešit změnou titulu. Místo představení Up End Down bychom Vám rádi představili náš nejnovější projekt Batacchio, který se inspiruje dávnými šou plnými magických triků, akrobacie a iluzionismu.
Velice se omlouváme za způsobené komplikace a doufáme, že se Vám Batacchio bude líbit. Zároveň se těšíme, že u Vás inscenaci Up End Down uvedeme za rok v říjnu.

S omluvou a přáním hezkého dne, Vít Novák, Cirk La Putyka"

 

Cena vstupenek
490,- 440,- 350,- 200,- 150,- Předplatné B

◄ Zpět na program | Vstupenky ►

Fotogalerie

Fotogalerie

Batacchio

Batacchio

prev_1507817905_Batacchio_14_mr.jpg

 

 

« zpět na Aktuálně