změna titulu!
Rukojmí bez rizika

neděle 18. března 19:30

Rukojmí bez rizika

Alain Reynaud Fourton: Rukojmí bez rizika

Agentura Harlekýn
Francouzská komedie s kriminální příchutí o tom, že pytel uloupených peněz dokáže oživit i sebevraha - jenže policii taky... Spisovatel Marc delší dobu nemá o čem psát. Usoudí, že se nachází v bezvýchodné životní situaci a rozhodne se spáchat sebevraždu. Překvapí ho letitý přítel Luc, který se také kdysi pokusil zabít, když ho opustila žena - a teď chce učinit totéž, protože se k němu vrátila. Sebevražedné plány jim však překazí trojice prchajících amatérských lupičů s pytlem plným peněz - a policie za dveřmi.
A Markova tvůrčí fantazie začne pracovat na plné obrátky...

Hrají: Václav Vydra, Jan Šťastný/ Svatopluk Skopal, Jana Boušková/ Jana Malá/ Marcela Peňázová, Martin Zahálka/ Martin Davídek, Lenka Zahradnická/ Barbora Šťastná, František Skopal/ Martin Zahálka ml.

Režie: Jan Novák

Z důvodu zdravotní indispozice v uměleckém souboru jsme nuceni změnit představení „Vrátila se jednou v noci", 18. března 2018 za představení „Rukojmí bez rizika". Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na náhradní představení, případně je můžete vrátit do 7 dnů v místě jejich zakoupení.

 

Cena vstupenek
490,- 440,- 350,- 200,-

◄ Zpět na program | Vstupenky ►

 

« zpět na Aktuálně