On-line nákup Darkových poukazů.
Předplatné jaro - léto 2023 v prodeji od 15. 12.

BESTFEST běží do cíle. Díky Cirku La Putyka doslova

Tento týden pokračuje již pátým představením letošní divadelní přehlídka BESTFEST a symbolickým během do cíle ji oživí vynikající umělecká formace tzv. nového cirkusu Cirk La Putyka.
V jednom ze svých nejnovějších počinů „Runners“ opět velmi originálním způsobem propojuje herecké etudy s tancem a jedinečnými akrobatickými čísly, které se tentokrát odehrávají na velkém běžícím pásu. Pro autory (v čele s principálem tohoto výjimečného ansámblu Rosťou Novákem ml.) se totiž stal běh symbolem pro dnešní uspěchanou dobu, stresující život v poklusu i zvyšující se tlak na výkony, před nimiž se nakonec mnozí z nás snaží marně utéci.
A jakoby působivá metafora o životě v běhu nestačila, je umocněna ještě nádhernými tanečními kreacemi, adrenalinovou jízdou na kole či strhující exhibicí amerického akrobata Ethana Lawa v točící se obruči. V neposlední řadě se pak jednotliví aktéři zamýšlejí nad tím, proč vlastně všichni pospícháme a před publikem se zpovídají i ze svých osobních zážitků při závodění s časem.

Runners
Čtvrtek 3.11. 2022 19.30

Další zajímavosti