Nový typ dárkových poukazů právě v prodeji.
S chebským divadlem k 100. výročí české samostatnosti
Pohádkový muzikál pro celou rodinu Sněhová královna

Chcete vidět komedii z knihy rekordů? A tři krásné letušky, včetně populární moderátorky k tomu?

Francouzský dramatik Marc Camoletti se po celém světě proslavil řadou skvělých komedií, z nichž u nás je patrně nejvíce známá jeho hra A do pyžam! Celosvětově nejproslulejší jsou však Létající snoubenky, které tento hitmaker napsal v roce 1962 pod názvem Boeing-Boeing. O třicet let později byly zapsány do Guinessovy knihy rekordů jako vůbec nejhranější francouzská hra na světě.
Bláznivá situační komedie se stále hraje v mnoha divadlech pod několika různými názvy, ale její scénář zůstává samozřejmě stejný. U nás byla například uvedena jako Tři letušky v Paříži.
Jejím hlavním hrdinou je přelétavý architekt, který má slabost pro ženy, především pro letušky. Zatím nejnovější verzi nedávno nastudoval Divadelní spolek Radka Brzobohatého. Režisérka Hana Gregorová si jako vždy dala záležet na senzačních kostýmech a na výběru hlavních protagonistů. Obzvláště šťastnou ruku měla při obsazování letušek, mezi nimiž září populární
a atraktivní televizní moderátorka Eva Perkausová. Ani její kolegyně Bára Mottlová a Irena Máchová však v přitažlivosti a přesvědčivosti nijak nezaostávají. Dámy zase jistě ocení herecké výkony Davida Gránského či Vojtěcha Eflera. 

Boeing - Boeing aneb Tři letušky v Paříži
KMD- pátek 15. června 19:30

Další zajímavosti