On-line nákup Darkových poukazů.
Změna programu v kontextu Mimořádného opatření.

Což takhle dát si detektivku? Přímo od slavného Ed McBaina a s Danou Batulkovou.

Americký spisovatel a scénárista Ed McBain patří k nejslavnějším tvůrcům detektivních příběhů na světě. A zcela právem. Vždyť stojí za takovými díly, jako je legendární film Alfréda Hitchcocka Ptáci nebo za některými epizodami celosvětově populárního televizního seriálu Colombo. 
Především je však známý coby autor kriminálního cyklu 87. revír, jehož hlavním hrdinou je policista Steve Carella. Patří do něj i detektivní román Zub za zub, který Ed McBain napsal již v roce 1967, ale přesto neztratil nic ze své napínavosti.   Carella v něm tentokrát v terénu řeší případ sebevraždy milionáře, ale další smrt číhá v jeho kanceláři, kde na něj čekají dvě krásné ženy.   Každá z nich ovšem s jiným plánem...
Tuto výtečnou McBainovu detektivku před časem nastudoval režisér Martin Vokoun a do hlavních rolí obsadil známé herecké osobnosti. V jedné z nich se představí i Dana Batulková. Ta patří k nejobsazovanějším herečkám současnosti a hostuje na několika scénách, ať už jde o Divadlo Komedie, Divadlo ABC, Divadlo Rokoko či Divadlo Na Jezerce. Televizní diváci ji nyní mohou vidět v seriálu Slunečná na televizi Prima. 

Dále hrají: Vendulka Křížová, Václav Rašilov, Karel Zima a Čestmír Gebouský.

Zub za zub
pondělí 3. února 19.30

Další zajímavosti