On-line nákup Darkových poukazů.
Změna programu v kontextu Mimořádného opatření.

Deštivé dny: ženy nad nimi pláčou a chlapi zatlačují slzy

Již devátou sezónu se hraje jedna z nejúspěšnějších inscenací pražského Divadla Ungelt Deštivé dny. Kromě neutuchajícího diváckého zájmu se může pochlubit také Cenou Thálie za rok 2012 pro Richarda Krajča, který ji získal za roli policisty Dennyho.
Krajčo hru považuje za divadelní zázrak a sám prozrazuje o čem je: “Je to poněkud drsný příběh dvou kamarádů, kteří spolu dojdou ke zlomovému životnímu bodu. Oba vyprávějí stejný příběh ze svého úhlu pohledu. Jsou to policisté a každý z nich se staví k životu odlišným způsobem. Jeden je Ir a druhý je Ital, což samo o sobě dává postavám charakter. Myslím, že nepřeháním, když řeknu, že je to velmi silný a emotivní příběh, u kterého ženy pláčou a chlapi zatlačují slzy.“
Umělecké kvality této inscenace v režii Janusze Klimszy dokazuje i fakt, že také její druhý protagonista - David Švehlík - se za roli Joeyho umístil v širší nominaci na Thálie.  Málokdy se stane, že jak recenzenti, tak publikum nešetří chválou a nadšením. Podle nich jde o tak silný divadelní zážitek, že nenechává diváky vydechnout.

Deštivé dny
neděle 16. února 19.30  

Další zajímavosti