On-line nákup Darkových poukazů.
Změna programu v kontextu Mimořádného opatření.

Derniéru hořkosladské komedie navštíví i zaměstnanci Becherovky. Publikum pohostí oblíbeným likérem.

Karlovarské městské divadlo připravilo na tento týden derniéru inscenace další původní hry, věnované významným osobnostem Karlových Varů. První z nich, Karel IV. aneb Strasti Otce vlasti, patřila slavnému zakladateli našeho města. A druhá, nazvaná Tajemství pánů Becherů, pro změnu připomíná otce třináctého pramene, Josefa Bechera. Autorem této „hořkosladké" komedie je známý karlovarský herec a principál Pouličního divadla Viktor Braunreiter. Prozrazuje, že v jeho hře nejde pouze  o Josefa Bechera, ale o všechny významné členy této rodiny. 
V poutavém příběhu o dávné karlovarské historii se představí herci Činohry KMD a to hned v několika rolích. Karel Beseda hraje Josefa Bechera a Alfreda Bechera, Lucie Domesová Heddu Becherovou, jedinou ženu, která znala tajemství receptu Becherovky. Doktora Frobriga, jenž má společně s Josefem Becherem hlavní zásluhu na vzniku světoznámého likéru, představuje Radek Bár. A básníka J.W. Goetha a zároveň Gustava Bechera František Špaček. V rolích manželek rodu Becherů se vystřídají Magdaléna Hniličková a hostující Bára Štěpánová. Celou hereckou sestavu pod režijním vedením Jiřího Seydlera ještě doplňují Tereza Švecová, Eliška Huberová 
a Jiří Švec.
Návštěva derniéry má i v tomto případě přidanou hodnotu. Zúčastní se jí totiž početná návštěva zaměstnanců podniku Jan Becher-Karlovarská Becherovka a.s. a publikum bude během představení hostit tolik oblíbeným hořkosladkým likérem.

Tajemství pánů Becherů
KMD čtvrtek 22. listopadu 19:30

Další zajímavosti