Mimořádná opatření, Covid-19

Diváci karlovarského divadla o adventní atmosféru nepřijdou

Přestože jsou letošní adventní trhy zrušeny, neznamená to, že si lidé nemohou okouzlující atmosféru tohoto období společně užít jiným způsobem. Jednu z velmi příjemných možností nabízí Karlovarské městské divadlo, tím spíše, že pestrý prosincový program umocní krásně vyzdobená historická divadelní budova.
Již tuto sobotu se mohou návštěvníci KMD zúčastnit pořadu Dyleň slaví Vánoce, na němž členové populárního folklorního souboru písní a tanců zazpívají   tradiční krušnohorské koledy a připomenou, jak se nejvýznamnější svátky roku slavily v našem regionu.
V pondělí 6. prosince se bude konat velkolepý Vánoční koncert, na němž společně vystoupí zpěváci Dasha a Jan Smigmator, které doprovodí vynikající hudební soubor Epoque  Quartet, patřící k nejlepším nejen na naší hudební scéně, ale i evropské.
Neméně výjimečný zážitek nabídne 8.prosince i jeden z nejslavnějších baletů historie, Louskáček P.I. Čajkovského.
Ani tentokrát nebudou chybět tradiční Vánoční koncerty sborů karlovarských základních a uměleckých škol a oblíbené Jazzové Vánoce.
Vyvrcholením letošního adventního programu KMD se v sobotu 18. prosince stane exkluzívní show Bílé Vánoce Lucie Bílé, pořádaná v rámci stejnojmenného turné nejpopulárnější české zpěvačky.

Další zajímavosti