PŘIPRAVUJEME. Je úchvatná!

Divadlo ABC přiveze populární bestseller o mužích a ženách. Baví se úplně všichni

Publikum Karlovarského městského divadlo má velkou výhodu, že může zhlédnout  představení divadelních souborů, které příliš často nehostují na jiných jevištích. Patří k nim i proslulé pražské Divadlo ABC. V roce 2016 nastudovalo divadelní verzi světoznámého bestselleru Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách, která se dokonce stala divácky nejúspěšnější komedii  na Grand festivalu smíchu v Pardubicích.
Skvělý herec s mimořádným komediálním talentem a zkušený režisér Miroslav Hanuš   přetvořil kultovní knížku manželů Allana a Barbary Peasových  do podoby senzační  hudební komedie, v níž názorně předvádí  typické rozdíly mezi mužským a ženským pokolením a reflektuje i fenomén třetího pohlaví.
Diváci se dočkají nejen originálního zpracování této osvědčené „příručky“, ale také řady hudebních  hitů v doprovodu živé kapely,  strhujících tanečních kreací a vděčných gagů   v podání známých herců. Ať už jde o Jitku Smutnou, Martina Písaříka, Zdeňka Velena, Jiřího Klema, Zbigniewa Kalinu a řady dalších.  Jitka Smutná má radost z toho, že se Miroslavu Hanušovi podařilo stejně zaujmout jak mužskou, tak ženskou část hlediště. „Baví se úplně všichni,“ chlubí se a dodává: „Všichni jsme se shodli, že tuhle hru budeme hrát hodně dlouho.“

Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách
Karlovarské městské divadlo - čtvrtek 2. května 19:30  

Další zajímavosti