Nabídka míst je nyní bez omezení!
Změna programu v kontextu Mimořádného opatření.

Edith hrajeme již šestnáctou sezónu!

Mimořádně úspěšná inscenace Divadla J. K. Tyla z Plzně „Edith, vrabčák z předměstí" již v Karlových Varech zdomácněla a patří k nejhranějším titulům v historii KMD vůbec.  Karlovarská premiéra, která se konala v září 2004, zdejší diváky okouzlila a dojala. Díky tomu se zde Edith reprízuje již šestnáctou sezónu. 
Ti, kteří vynikající představení dosud ještě neviděli, mají nyní opět šanci připomenout si osudy Edith Piaf ve strhujícím podání Radky Fišarové. Pohádkový příběh malé ženy s velkým hlasem, která se z pouliční zpěvačky vypracovala na světoznámou superstar, se stal námětem mnoha knih, filmových scénářů a v neposlední řadě také tohoto úspěšného tanečního muzikálu.
Ten je ovšem ryze českým produktem a dokázal se prosadit v tvrdé zahraniční konkurenci.  Libreto, choreografii a režii vytvořil Libor Vaculík, hudbu složil Petr Malásek.
Diváci i kritika se vzácně doplňují v superlativech a tento titul řadí k těm, co zajišťují plzeňskému divadlu skvělé renomé. Obzvláště nadšeně pak hodnotí výkon Radky Fišarové, která nesmrtelné šansony Edith Piaf zpívá s mrazivou autenticitou a vůbec se nelze divit, že v této roli triumfuje na různých divadelních scénách již neuvěřitelných devatenáct let. 

Edith, vrabčák z předměstí
neděle  12. května 19.30

Další zajímavosti