POZOR! Změny u on-line rezervací.
Nový typ dárkových poukazů právě v prodeji.

Fenomenální moderátor a imitátor Vladimír Hron předběhl dobu

Letos je tomu právě dvacet let, co Vladimír Hron vyhrál hlavní cenu na festivalu Haškova Lipnice a tím odstartoval svoji senzační uměleckou kariéru. Naprosto ojedinělá je jeho schopnost imitovat hvězdy domácí i světové pop music napříč všemi žánry. Často se mu to daří natolik věrně, že musí diváky přesvědčovat, že nejde o žádný podvod.
Dávno předtím, než se v našich komerčních stanicích objevily show, v nichž populární osobnosti imitují ty ještě populárnější a slavnější, předváděl totéž s obrovským úspěchem. Společně s Českou televizí se podílel na přípravě nejsledovanějších zábavných pořadů, ať už jde Šanci, Hvězdy, které nehasnou, Hvězdy letí do století nebo Abecedu hvězd. Staly se natolik oblíbenými, že je ČT dodnes reprízuje. A Vladimír Hron díky nim získal hned čtyři Ceny TýTý. Bohužel, dnes již veřejnoprávní televize na zábavné pořady rezignovala, a tak tento umělec účinkuje pouze ve vlastních projektech nebo jako zpěvák a imitátor na různých koncertech, slavnostech, apod.
Nyní baví publikum ve své one man show. „Mě baví bavit lidi říká,“ a každý kdo jeho vystoupení sleduje, o tom ani chvíli nepochybuje. I tentokrát se jeho fanoušci samozřejmě mohou těšit na největší hity hvězd, které nezhasnou.

Vladimír Hron
One Man Show
KMD: pátek 5. října 19.30

Další zajímavosti