David Koller Acoustic Tour 2020 - již v předprodeji
PREMIÉRA. Chyť mě, jestli na to máš.

Halina Pawlowská se dušuje: všechno je putna, jen když nám chutná.

Scénáristka, spisovatelka a moderátorka Halina Pawlowská je nejlepším důkazem toho, že i žena s postavou XXL se může proslavit i v showbyznysu. Rozhodla se totiž udělat ze svého zdánlivého nedostatku svoji největší přednost a dodat tak inspiraci a sebevědomí všem, ženám, které se trápí tím, že nemají ideální míry. Její vzhled, a v neposlední řadě i svérázná rodina, jsou pro ni tou největší inspirací.
Kromě toho, že patří k nejúspěšnějším českým autorům současnosti a vydala již desítky knih, má za sebou také neméně úspěšnou kariéru moderátorky. Její talk show Banánové rybičky patřila ´ve své době k nejsledovanějším a Česká televize ji reprízuje dosud.
Nyní slaví úspěchy s novým autorským pořadem Chuť do života, opět nazvaným podle její nejnovější knížky. Sama autorka o ní prozrazuje: “Napsala jsem zodpovědného průvodce všech věcí, které by člověku mohly udělat radost. A protože už jen výraz chuť do života mi asociuje jídlo a protože jím šíleně ráda a mám na jídlo pořád chuť, tak jsem ke svým optimistickým radám a postřehům zkušené ženy, matky, milenky a kuchařky přidala konkrétní recepty na lahůdky, které do každé zatemněné mysli vnesou jas.“  Zároveň přiznává, že setkání se svými čtenáři a diváky má nejraději, protože když píše, připadá si velmi osamělá.
Samozřejmě, že své  talk show jako vždy přidá něco navíc a rýpne si třeba i do pitomců kolem nás.  Šanci dostanou i diváci se svými dotazy, kteří si mohou rýpnout také.

Chuť do života
KMD středa 24. dubna 19.30

Další zajímavosti