On-line nákup Darkových poukazů.
Předplatné jaro - léto 2023 v prodeji od 15. 12.

Hexenšus boduje všude, kde se hraje. Je nejen zábavný, ale také napínavý

K nejúspěšnějším hrám britského dramatika Johna Grahama patří crazy komedie Hexenšus, známá z řady divadelních či televizních verzí v různých zemích. Jednu z nich u nás mimochodem před časem natočil pro Českou televizi Karel Smyczek.
Už samotný název prozrazuje, že se na jevišti bude dít něco nemilého. Každý, kdo nepříjemnou patálii, lidově přezdívanou „houser“, v životě zakusil, ví, že se může stát příčinou docela velké šlamastyky. Ta potká také televizního moderátora Petera, v době, kdy je na návštěvě v bytě u své milenky Sally. Aby mu ulevila, napustí mu vanu s horkou vodou, jenže hexenšus Petra natolik paralyzuje, že se z ní nemůže dostat ven a potřebuje cizí pomoc. Je to o to horší, že kvůli tomu hrozí zničení jeho pověsti „televizního světce“. Dlouhé minuty, které musí protrpět ve vaně, nabízí publiku nejen zábavnou, ale také napínavou podívanou. Navíc je čeká překvapení, co nebohého milence konečně vysvobodí.
K úspěchu divadelní inscenace Umělecké agentury Nordproduction, režírované Petrem Kracíkem, přispívají také populární herci: Lukáš Langmajer, Miluše Bittnerová, Hana Čížková, Daniel Rous nebo Jan Antonín Duchoslav.

Hexenšus
Úterý 7. června 19:30

Další zajímavosti