Zrušené představení Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem

Honza Dědek na vlastní oči i uši

Zatímco hudební fanoušci si vybaví jméno hudebního publicisty Honzy Dědka díky jeho příspěvkům v hudebních a společenských časopisech, televizní diváci ho spíše znají z jeho populární talk show „7 pádů Honzy Dědka“. Ovšem dávno předtím, než se objevila na obrazovce, ji uváděl v pražském Divadle Viola jen pro pár desítek diváků. Pak se s jejich přibývajícími počty postupně přesouval do pražského Paláce Akropolis, do Malostranské besedy a nejnověji do Švandova divadla. Z každého, většinou beznadějně vyprodaného představení, je pořízen sestřih, který od roku 2020 vysílá televize Prima.
Dnes patří „7 pádů Honzy Dědka“ společně s „Všechnopárty“ Karla Šípa k nejpopulárnějším talkshow u nás a pravidelně si ji nenechá ujít kolem půl milionu diváků. Oblibu si získala také díky tomu, že tento moderátor neexhibuje na úkor svých hostů, naopak jim dává maximální prostor a nesnaží se je zesměšnit a zatlačit do kouta. Netají se tím, že on sám má problém jim klást nepříjemné otázky, protože je nechce dostávat do nepříjemných situací.
Navzdory tomu, že Honza Dědek září na televizní obrazovce, stále zůstává věrný svým divadelním fanouškům a čas od času za nimi vyrazí i na jiné štace. Nejnověji se vydal do Karlových Varů, kde si bude povídat s herci Lucií Benešovou a Robertem Jaškówem.

7 pádů Honzy Dědka
čtvrtek 19.října 19.30

Další zajímavosti