On-line nákup Darkových poukazů.

Intimní život bulvárního fotografa není snadný. Prozrazuje to kabaretní komedie Paparazzi

Český humorista, kreslíř a scénárista Oldřich Dudek se dlouhodobě věnuje zábavným hudebním žánrům a jeho televizní pořady si získaly nemalou oblibu. Stačí připomenout třeba seriál pro děti Malý televizní kabaret, hudební show Stodola Michala Tučného, Šestý den je sobota nebo seriál Nováci 2.
Zároveň je autorem několika úspěšných divadelních her, v nichž se zaměřuje především na manželské či mimomanželské vztahy. To je i případ jeho komedie Paparazzi, kterou napsal před deseti lety a od té doby ji hraje plzeňské kabaretní divadlo Pluto. Jejím hrdinou je mladý fotograf Heřman, pohybující se v atraktivním světě celebrit, který své zajímavé profese využívá též k různým erotickým dobrodružstvím. Diváky pobaví nejen jeho patálie s ženami, ale také narážky na svět českého showbyznysu a v neposlední řadě i lechtivá hudební a taneční čísla.
Hlavní roli Heřmana vytvořil Lukáš Langmajer, známý z celé řady komedií a televizních seriálů, k nimž v poslední době patří televizní hity Slunečná či kriminálka Specialisté.

Paparazzi
Čtvrtek 12. května 19.30

Další zajímavosti