Mimořádná opatření, Covid-19

Jak vyzrát na koronavirus? V divadle a s humorem!

Většina renomovaných odborníků se shoduje na tom, že to nejhorší, co se při současné koronavirové hysterii mohlo stát, je zbytečné strašení veřejnosti. Kromě nezbytných a rozumných hygienických opatření lidem doporučují, aby se snažili myslet pozitivně a zbytečně se nestresovali. Není přitom žádným tajemstvím, že k dobré náladě a duševnímu zdraví spolehlivě pomáhá pořádná dávka humoru. Ten je možné si dopřát i návštěvou kulturních zařízení. Ostatně, už od pradávna ordinovali lázeňští lékaři svým pacientům kromě pití pramenů a vycházek také divadlo.
Velký zájem diváků Karlovarského městského divadla dokazuje, že se nenechali ničím odradit a bez obav zaplňují hlediště tak, jako dříve. Dobře vědí, že je večer čeká zábava či příjemná společnost. 
Zářijový program KMD nabízí hned několik výtečných představení s populárními herci.  Patří mezi ně například i známý filosof, publicista, moderátor a glosátor aktuálního dění ve společnosti Ivo Šmoldas, který se společně se svými půvabnými kolegyněmi Michaelou Kuklovou a Miluší Bittnerovou objeví v pátek 4. září v komedii Když se zhasne.
A hned den na to, v sobotu 5. září, se diváci mohou těšit na kultovní hru M. Camolettiho A do pyžam! Ta se vůbec netají tím, že jejím hlavním posláním je co nejvíce pobavit a její autor to dokáže vskutku brilantně. Vydatně mu pomáhá i herecká sestava v čele s Lukášem Langmajerem, Leošem Nohou, Lucií Zedníčkovou a Barborou Mottlovou.
Neméně bláznivá je i následující pikantní komedie, připravená na pondělí 7. září, nazvaná Dva nahatý chlapi. Její název leccos naznačuje, ale více prozrazovat nebudeme. Snad jen, že dva naháče v posteli si zahrají Martin Zounar a Martin Kraus a že ji režíroval osvědčený komediální režisér Antonín Procházka.

Další zajímavosti