On-line nákup Darkových poukazů.
Předplatné jaro - léto 2023 v prodeji od 15. 12.

Jedinečná příležitost: Blbce k večeři si můžete neservírovat za výhodnou cenu

Konverzační komedie francouzského dramatika, herce a režiséra Francise Vebera Blbec k večeři se stala se velkým hitem na mnoha světových jevištích. Platí to i o těch českých, od roku 1998 ji kupříkladu hraje pražské Divadlo Bez zábradlí a od té doby uvedlo již více než devět set repríz. Zdařilou inscenací v režii Jiřího Menzela dokonce otvíralo i svoji scénu v paláci Adria.
Jiří Menzel, který v ní mimochodem zpočátku také hrál, měl velmi šťastnou ruku při výběru hlavních protagonistů, ať už jde o Václava Vydru, Josefa Cardu, Rudolfa Hrušínského či Zdeňka Žáka a je téměř neuvěřitelné, že v této nestárnoucí komedii společně účinkují dodnes.
Diváci Karlovarského městského divadla ji viděli už mnohokrát a mnozí z nich si nenechají ujít příležitost pobavit se znovu a znovu u večeře, na níž se hledá „král blbců“. Další možnost zhlédnout tento divadelní evergreen mají tuto neděli. Přestože je většina vstupenek již vyprodaná, šanci mají ještě ti diváci, kteří se spokojí s místy na balkoně nebo galerii, a to za velmi výhodnou cenu.

Blbec k večeři
Neděle 12. 6.2022 19:30

Další zajímavosti