POZOR! Změny u on-line rezervací.
Nový typ dárkových poukazů právě v prodeji.

Křehká kráska se dočkala rolí, o níž mnohé kolegyně pouze sní.

Ivana Jirešová se zviditelnila rolí barmanky Lucie v nejsledovanějším televizním seriálu současnosti Ordinace v růžové zahradě. A dokazuje v ní už třináct sezón svůj všestranný herecký talent. Ostatně, jistě ne náhodou získala v roce 2006 jako Objev roku Cenu Tý tý.
Úspěchy slaví od počátku své kariéry i jako divadelní herečka. Záhy se dočkala rolí, o nichž mnohé kolegyně pouze sní (a většinou se jich nakonec nedočkají). Ve svém prvním angažmá v Divadle F.X. Šaldy si zahrála například Ondinu, v plzeňském Divadle J. K. Tyla zase hostovala jako Líza Doolitloová v My Fair Lady nebo Dolly Leviové v Hello, Dolly!  Mnohé diváky překvapilo, jak skvěle se tato křehká kráska vyrovnala s postavou protřelé dohazovačky. A totéž platilo třeba o roli drsné, až vulgární ženy v inscenaci Divadla Kalich Zabiják Joe.        
Ivana Jirešová spolupracuje s řadou pražských divadel a karlovarské publikum ji dobře zná z několika úspěšných představení. Nyní účinkuje v originální komedii Vlastimila Venclíka Hledání ztraceného ráje, v níž společně se Zdeňkem Podhůrským sehrají partnerský pár, jehož život se odehrává pozpátku. Nejprve je jim osmdesát, potom šedesát, čtyřicet a nakonec osmnáct let. Jejich kreace od starých, nevrlých seniorů až pro mladé milence, jsou zdrojem vtipných scén i dialogů.

Hledání ztraceného ráje
KMD – středa 3. října 19.30

Další zajímavosti