Mimořádná opatření, Covid-19

Karel Heřmánek junior dělá čest svému otci, ve filmově laděném thrilleru o lásce předvádí další skvělou hereckou kreaci.

Syn slavného herce a principála Karla Heřmánka zdědil po svém otci nejen velký umělecký talent, ale také manažerské schopnosti. Převzal vedení rodinného Divadla Bez zábradlí a zároveň v něm hraje v několika velmi úspěšných inscenacích. To, co má tento třiatřicetiletý herec již za sebou, je obdivuhodné. Po absolvování pražské DAMU studoval na slavné herecké škole The Lee Strasberg Theatre and Film Institute New York a díky tomu, že se zdokonalil v angličtině, hostuje i v jediném anglickém divadelní společnosti u nás, Prague Shakespeare Company.
K úspěšné herecké kariéře nejen na divadle, ale také ve filmu a televizi, mu rovněž pomáhá fakt, že je typově velmi zajímavý. Značný respekt si například získal díky roli Leopolda Hilsnera, mladíka, podezřelého z vraždy mladé dívky, s níž zazářil ve vynikající televizní inscenaci Zločin v Polné. Objevil se také v řadě tuzemských i zahraničních televizních seriálů a filmů (například Génius, Freud, Poražení).
Každopádně však zůstává jeho prioritou divadlo a snaží se, aby se to „jeho“ (které letos mimochodem slaví třicáté narozeniny), stalo divadlem zážitkovým a představení u publika ještě dlouho rezonovala. A to se mu opravdu daří. Ke skutečně silným zážitkům patří mezinárodně velmi úspěšná hra Denise Kellyho Po konci světa, v níž Karel Heřmánek mladší opět exceluje.  Napínavý děj umocňuje režie známého filmového tvůrce Tomáše Mašína, který s pomocí různých vizuálních efektů a působivé hudby dokázal navodit atmosféru vzrušujícího, filmového thrilleru.

Po konci světa
Sobota 2.dubna 19.30

Další zajímavosti