představení Škola základ života již v květnu
ZRUŠENÉ představení Edith...

Karlovarské divadlo se v sobotu otevře rodinám s dětmi. Mohou nahlédnout i do zákulisí.

Také letos se Karlovarské městské divadlo zúčastní celoevropské akce, nazvané  European  Theatre Night, která se každoročně koná třetí sobotu v listopadu. V České republice je pak pořádána od roku 2013 a zúčastňuje se jí přes sto třicet divadelních souborů z celé republiky.  Jejím cílem je zviditelnit jednotlivé české scény a dostat je ještě více do povědomí diváků.  V Karlových Varech má Noc divadel podobu speciálně komponovaného pořadu, nazvaného Všechny cestou vedou do KMD. Zájem o  něj je značný a získává si stále větší oblibu .
Ten letošní opět připravuje Činohra karlovarského městského divadla a samozřejmě ho jako vždy pojedná po svém. Tentokrát je však celý pětihodinový program přizpůsoben rodinám s dětmi, a právě proto byl přesunut do odpoledních a podvečerních hodin. Diváci tak budou mít jedinečnou možnost zúčastnit se odpolední zkoušky před představením výpravného muzikálu Sněhová královna s živou hudbou, nádhernými kostýmy a řadou efektů, které jsou samy o sobě pro publikum zážitkem. 
Po jeho skončení mohou společně s herci nahlédnout do divadelního zákulisí historické budovy divadla, do šaten i na jeviště.

Noc divadel 2018
Všechny cesty vedou do KMD
sobota 17. listopadu 13:45

Další zajímavosti