Mimořádná opatření, Covid-19

Karlovarské městské divadlo obnovuje činnost. Podmínky pro návštěvníky se zmírnily.

Dobrou zprávu má pro své návštěvníky vedení Karlovarského městského divadla. Díky rozvolňování vládních nařízení obnovuje svoji činnost a již první představení, které se uskuteční ve středu 26. května, se těší velkému zájmu. Obdivuhodné je, že někteří diváci na něj byli ochotni čekat více než rok, protože muselo být kvůli pandemii nemoci covid-19 několikrát v zrušeno a přeloženo. 
Publikum si tak může zlepšit náladu s pomocí zdařilé komedie Daně, daně a jak na ně?!, v režii Hany Gregorové, která se objeví také v jedné z hlavních rolí.  Společně s ní si zahrají další populární herci: Miroslav Šimůnek, Vojtěch Efler, Irena Máchová nebo Bára Mottlová.
Možnost návštěvy divadla je však bohužel prozatím možná při splnění několika podmínek, které se naštěstí během uplynulého týdne výrazně zmírnily. Vstup do budovy bude umožněn těm divákům, kteří předloží elektronické či písemné potvrzení, že jim uplynulo nejméně 22 dnů od prvního očkování nebo 180 dnů od prodělání onemocnění covid- 19. Dále je možné předložit potvrzení o negativním PCR testu (ne starším 7 dní) nebo POC antigenním testu (ne starším 72 hodin).
U dětí mladších 6 let není potvrzení nutné. 
Dále je po celou dobu představení nezbytné použití respirátoru bez výdechového ventilu.   Divadelní bar zůstane s ohledem na hygienická opatření uzavřen.
Další podrobné informace jsou zveřejněny na webových stránkách Karlovarského městského divadla.

Další zajímavosti