představení Škola základ života již v květnu
ZRUŠENÉ představení Edith...

KMD připravilo předvánoční dárek pro děti. Přijede i kouzelník s lepicí páskou

Karlovarské městské divadlo myslí i na dětské publikum a pravidelně uvádí nedělní odpolední pohádky.  V období adventu navíc pořádá tradiční Vánoční show s oblíbenými umělci, k nimž kromě herce Jana Čenského a moderátora Petra Salavy patří i mim Michal Nesvadba.
Podobně jako jeho slavný otec, kreslíř a karikaturista Miloš Nesvadba, se Michal věnuje především těm nejmenším divákům. Téměř dvacet let je protagonistou oblíbeného pořadu České televize, nazvaného Kouzelná školka, v němž předvádí svůj originální vynález. V roce 1997 představil na Mezinárodním festivalu klaunů v Japonsku premiéru čísla s lepicími páskami a získal za něj Cenu za kreativitu.
Od té doby coby Mr. Tapeman s barevnými páskami čaruje na svých představeních a slaví s nimi úspěch po celém světě. Přiznává však, že tohle umění není vůbec lehké a trvalo dost dlouho, než lepicí pásku zkrotil. Nejprve stvořil květinu, dnes už umí obyčejnou „izolepu“ přeměnit v mnoho předmětů i umělecká díla a stále zkouší, co vše lze ještě vykouzlit.

Vánoční show 2018

Další zajímavosti