Změna provozní doby pokladny divadla v období prázdnin.
Zrušené představení Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem

Marek Eben zve všechny sousedy, Karlovaráky, na koncert Bratří Ebenů

Populární moderátor a muzikant Marek Eben si natolik oblíbil naše nádherné město, že se rozhodl žít v jeho samotné blízkosti a sám se už nyní považuje za „Karlovaráka“. Svým sousedům také věnuje osobní pozvánku na letošní koncert Bratří Ebenů, který se bude konat v Karlovarském divadle už tuto sobotu 16. března. A nejen jim vzkazuje: „Přijďte, moc rádi vás uvidíme.“
Společně s bratry Markem, Kryštofem a Davidem i dalšími skvělými hudebníky (Pavlem Skálou, Jiřím Veselým, Jaromírem Honzákem a Jiřím Zelenkou) představí to nejlepší z dosud vydaných alb této skupiny. Včetně toho prozatím posledního „Co my víme“, s vtipnými a moudrými texty, inspirovanými děním v naší společnosti i dnešní složitou dobou. Jako vnímavý autor se například ptá: „Za čím se to vlastně plahočíme, jak to s námi bude dál a do čeho se zítra probudíme?
Přemítavé texty na vážnější témata nicméně jako moderátor, proslulý svým inteligentním humorem, odlehčuje svými bonmoty a historkami, jež ho často provokují, aby je přetvořil. Refrén svižné písničky „Tý, jó“ odposlouchal třeba v tramvaji, kde si povídaly dvě „puberťačky“, mimo jiné o plastikách Madonny nebo o tom, že musí šetřit na rovnátka. Publikum se při ní, ale i při dalších zdařilých skladbách, skvěle baví.

BRATŘI EBENOVÉ
Sobota 16.3. 2024 19.30

Další zajímavosti