Mimořádná opatření, Covid-19

Merlin opět přiveze strhující show, která zvedne náladu každému. Divákům chystá překvapení.

Mezinárodně proslulý slovenský taneční soubor Merlin již v rámci evropských turné absolvoval více než tisíc představení. K těm nejúspěšnějším patří Mystery Of The Dance, Celtic Energy nebo Love In Flames
Po delší nedobrovolné pauze, během níž nemohl kvůli vládním nařízením vystupovat, se vrací na pódia a jako první zavítá do Karlových Varů. Přiveze s sebou svoji novou show, nazvanou Rytmus v srdci, která publikum nadchne nejen poutavým milostným příběhem, ale také skvělými tanečními čísly, působivou výpravou a světelnými efekty. 
Merlin reprezentuje to nejlepší z oblasti moderního irského tance. Jedinečné stepařské kreace vyvolávají pozitivní energii i pocity radosti ze života, které účinkující štědře rozdávají divákům. Ti je oplácí nadšeným potleskem a často i vyjádřením díků za nádherný zážitek.
Také členové souboru se upřímně těší na svoje diváky a fanoušky. Na svých sociálních sítích vzkazují, že tentokrát budou tleskat jim a začnou s tím právě v Karlových Varech.  Zároveň tím chtějí vyjádřit i poděkování organizátorům jejich vystoupení, kteří jej navzdory všem omezením připravili. “Děkujeme a velmi si vážíme toho, že budeme opět spolu,“ píší a připojují symboly srdce, charakterizující jejich strhující show. 

Rytmus v srdci
Čtvrtek 18.6. 19:30

Další zajímavosti