představení Škola základ života již v květnu
ZRUŠENÉ představení Edith...

Michaela Kuklová přiveze v kufříku milion eur. Je ochotná jej darovat každému, kdo si to zaslouží.

Velmi zajímavá detektivní zápletka, odehrávající se v úspěšné komedii Divadla v Rytířské Ani za milion!, svede dohromady dvojici, která snad nemůže být odlišnější. Zatímco je atraktivní Francouzka Jacquelin ženou anglického velvyslance a rozhodně ji není cizí velký svět, osamělý mořský vlk Lambert žije sám a celý den se stará o maják. Na rozdíl od něj má Jacquelin dvě děti a kufřík s milionem eur a ten je ochotná darovat tomu, kdo si jej zaslouží. 
Oba protagonisté dokazují, že i když v tomto příběhu účinkují pouze oni dva, nemusí se jeho děj točit pouze kolem partnerských vztahů. Netradiční prostředí mořského majáku, vtipné dialogy, inteligentní humor, a v neposlední řadě originální zápletka, dávají brilantní komedii obrovský potenciál. Nelze se divit, že se úspěšně hraje několik sezón na různých scénách a dočkala se již třetí verze.
V té nejnovější nahradili původní herecký tandem Adéla Gondíková a Jiří Langmajer Michaela Kuklová a Lukáš Langmajer (mimochodem mladší bratr Jiřího). Stojí za to srovnat, jak si oba mimořádně nadaní herci s rolí mořského vlka poradili, tím spíše, že oba bratři mají podobnou mimiku, hlas a pohled, a jak přiznává Lukáš, dokonce i vzteklost. Tu ostatně v této inscenaci několikrát předvede názorně.

Ani za milion!
17. května 19:30

 

Další zajímavosti