Nový typ dárkových poukazů právě v prodeji.
S chebským divadlem k 100. výročí české samostatnosti
Pohádkový muzikál pro celou rodinu Sněhová královna

Milí divadelní přátelé. 
I když jsme v době prázdnin a dovolených připravili pouze několik odpočinkových pořadů, především koncerty, usilovně pracujeme na přípravě nové sezóny, která bude tradičně zahájena v září. A hned zkraje se můžete těšit na jeden z největších hitů našeho programu, nesmírně populární one man show Jana Holíka Caveman v režii Patrika  Hartla. Vzhledem k tomu, že je vždy rychle vyprodaná, doporučujeme vám, abyste si včas zajistili vstupenky.
Samozřejmě, že ani tentokrát nebude chybět minifestival Pohádkové září, který jako vždy odstartuje průvod pohádkových postav přes lázeňské území. Letos dokonce oslavíme již desátý ročník této oblíbené divadelní události a tomu odpovídá i program. Děti se mohou od 9. - 30. září těšit nejen na Spejbla a Hurvínka, ale též na slavné pohádky, například Princeznu se zlatou hvězdou nebo novou Sněhovou královnu v nastudování Činohry KMD.     
Říjen bude opět vyhrazen přehlídce nejzajímavějších představení českých divadel BESTFEST. Tu zahájí 18. října velmi úspěšná komedie Divadla Na Jezerce Je úchvatná, vyprávějící o nejhorší zpěvačce na světě. Koncem října uvedeme premiéru dalšího  koprodukčního představení Činohry KMD a Západočeského divadla v Chebu Boryš umí po skalinách. Půjde o tanečně činoherní kaleidoskop, věnovaný letošnímu 100. výročí  založení Československa. Doufáme, že se uskuteční již v nově opravené historické budově a  půjde tak o událost  skutečně slavnostní.

Těšíme se na Vás a přejeme Vám krásné prázdniny.

Další zajímavosti