Zrušené představení Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem

Milan Šteindler exceluje ve hře ikony nekorektního humoru Rickyho Gervaise.

Když letos v březnu vystoupil v Praze jeden z nejslavnějších stand-up komiků současnosti Ricky Gervais se svou novou show „Armageddon“ názorně předvedl, proč se stal ikonou nekorektního humoru a každé jeho představení se stává senzací.
Nezáří ovšem jen v tomto žánru, je zároveň velmi úspěšným hercem, moderátorem, spisovatelem a režisérem a za svoji tvorbu a herecké výkony posbíral ty nejprestižnější ceny, ať už jde o Zlaté glóby, Emmy či BAFTA. Ve svém oboru patří dokonce k nejvlivnějším osobnostem na celém světě.
Vedle svých show se proslavil také seriálem „After Life“ (Po životě), který napsal, režíroval a hraje v něm hlavní roli. Jeho hrdinou je ovdovělý, cynický reportér Tony, který si svoji bolest, frustraci a bezmoc ventiluje na svém okolí a na potkání říká každému, co si myslí. A právě tento seriálový hit, u nás známý díky Netflixu, inspiroval režiséra Jana Hřebejka k vytvoření stejnojmenné tragikomedie, kterou nastudoval v pražském Divadle Na Jezerce v hlavní roli s Milanem Šteindlerem. I když je v ní podle rady režiséra „svůj“, srovnání s Rickym Gervaisem se přímo vnucuje. Jan Hřebejk si snad nemohl vybrat lépe.

After Life
Úterý 4.dubna 19.30

Další zajímavosti