Mimořádná opatření, Covid-19

Nedělní pohádkové odpoledne bude patřit Krysákům. Diváky navíc čeká překvapení

Publikum Karlovarského městského divadla se může na nedělních pohádkových představeních pravidelně setkávat s oblíbenými hrdiny, které zná nejen z knížek, ale také z televizních Večerníčků. K těm, které si v poslední době získaly velikou popularitu, patří i animovaný seriál Krysáci z produkce České televize. Již patnáct let baví publikum veselými a originálními příběhy, odehrávající se na nezvyklém místě: velké městské skládce. Krysáci Hodan a Hubert, potkan Eda a sádrový trpaslík Ludvík, z nichž se stanou velcí kamarádi, zde prožívají různá napínavá, často až neuvěřitelná dobrodružství.
A právě z těchto Večerníčků čerpá mimořádně úspěšné představení Krysáci a ztracený Ludvík, které nastudovalo profesionální pražské Divadlo D5. Všude, kam s ním zavítá, vyvolává velké nadšení, především díky náročným hereckým výkonům, atraktivní výpravě, ale i známým melodiím a písničkám.
Diváky, kteří jej navštíví v Karlovarském městském divadle v neděli 9.ledna, navíc čeká další příjemné překvapení, obdrží totiž zdarma vstupenku na výstavu, nazvanou Krysáci, připomínající loutky i rekvizity právě z animovaných Večerníčků. V interaktivní galerii Becherova vila bude přístupná až do 6.února t.r.

Krysáci a ztracený Ludvík
neděle 9. ledna 15.00

Další zajímavosti