Změna programu v kontextu Mimořádného opatření.

Předplatné do divadla spolehlivě zaručí vstupenky na nejlepší představení. Na Cirk La Putyka i na Sklepáky!

Karlovarské městské divadlo nabízí již od začátku června možnost zakoupení předplatného na podzimní a zimní část letošní sezóny. Jako vždy obsahuje deset  atraktivních  titulů, rozdělených do dvou předplatitelských skupin. 
Do skupiny A jsou zařazeny populární inscenace v nastudování hostujících českých souborů. Divadlo Bez zábradlí uvede 9. září situační komedii proslulého britského dramatika Alana Ayckbourna Kdes to byl(a) v noci? v režii Jiřího Menzela. Na nepříjemnou otázku odpoví hvězdy DBZ Dana Morávková, Rudolf Hrušínský, Jana Švandová, Zdeněk Žák a Josef Carda. Také francouzský dramatik Marc Camoletti patří k mezinárodně proslulým hitmakerům a jeho komedie patří k nejhranějším na světě. Jednu z nich, Přísně tajné aneb za vším hledej ženu, tentokrát nastudovalo Divadélko Radka Brzbohatého a  KMD ji uvede 14. října. V hlavních rolích se vyřádí Miroslav Šimůnek, Vojta Efler, Felix Slováček jr. a Irena Máchová.
Výtečná herecká sestava (Michaela Badinková, Michal Dlouhý, Kamil Halbich a Barbara Lukešová) sehraje 18. října Scény z manželského divadla, jak je viděl slavný režisér Ingmar Bergman. Mistrovsky zachytil příběh dvou manželů, kteří nemohou žít ani spolu, ani bez sebe.
Oldřich Vízner a Otakar Brousek ml. přijedou 11. listopadu, s komedii René Falleta Zelňačka. Je divadelní verzi románového bestselleru, vyprávějícího příběh dvou penzistů, kteří se setkají s mimozemšťanem, což je samozřejmě zdrojem mnoha komických situací.
Posledním titulem skupiny A se 25. listopadu stane bláznivá detektivní komedie R. Cooneyho Příště ho zabiju sám, jejímiž aktéry jsou britský politik, jeho milenka a mrtvola spadlá z nebe.  Účinkují v ní Leoš Noha, Michaela Kuklová, Lukáš Langmajer, Barbora Mottlová a Eva Decastelo.
Multižánrovou skupinu B odstartuje 11. září představení Divadla Viola Smluvní vztahy. V černé komedii nejlepšího britského dramatika současnosti M. Bartletta si bere na mušku svět velkého byznysu, především personalistiku, a klade otázku, jak moc nás náš zaměstnavatel vlastní. Role personální manažerky a její podřízené hrají Dana Černá a Jana Stryková.
Cirk La Putyka představí 22. října svůj nejnovější projekt Isole, tentokrát založený především na hudbě rytmu, akrobacii a tanci. Celou dobu skvěle baví publikum i samotné účinkující, z nichž tryská hravost a radost. 
Předplatitelé skupiny B si mohou být také jistí, že nebudou mít problém sehnat vstupenky na kultovní Besídku Divadla Sklep, která je na programu 31. října.  Své věrné karlovarské publikum opět navštíví David Vávra, Milan Šteindler, Jiří Fero Burda, František Váša, Lenka Vychodilová, Tereza Kučerová a jejich další kolegové.
Divadlo na Fidlovačce uvede 28. listopadu skvělou komedii Výjimečný stav, jejíž slogan „Nikdy nevěřte médiím a své ženě“ mnohé naznačuje. Celou řadu groteskních scén v ní rozehrají Josef Polášek, Jitka Ježková, Lada Jelínková, Lukáš Rous, Karel Zima, Eliška Nezvalová, Zdeněk Maryška a Zdeněk Palusga.
Desátým titulem, plánovaným na 13. prosinec,  bude   komedie na téma manželských vztahů Když se zhasne. Že se může z manželství stát hotové peklo nám názorně předvedou Ivo Šmoldas, Michaela Kuklová, Lukáš Langmajer a Miluše Bitnerová.

Prodej předplatného potrvá do 31. srpna.

Další zajímavosti