PŘESUNUTÉ představení Na Vánoce budu gay

Předplatným do divadla můžete udělat pod stromečkem velkou radost

V dnešní době, kdy všechno neúnosně zdražuje, si mnoho lidí rozmýšlí, zda si vůbec mohou dopřát návštěvu divadla či dát raději přednost něčemu, co je důležitější. Právě proto může divadelním fanouškům udělat velkou radost, když pod stromečkem najdou výhodné předplatné na atraktivní představení. Tím spíše, že se často stává, že ta nejlepší jsou rychle vyprodaná.
V příští sezóně čeká na abonenty Karlovarského městského divadla celá řada zajímavých inscenací v nastudování špičkových divadelních souborů, ať už jde o Divadlo Ungelt (Housle), Divadlo Na Jezerce (After Live), Divadlo Bez Zábradlí (Tři muži na špatné adrese), komorní divadlo Kalich (Čas pod psa) nebo Divadlo J.K. Tyla z Plzně (opera Italka v Alžíru) a pod vedením vynikajících režisérů, například Jana Hřebejka, Ladislava Smočka, Vladimíra Strniska nebo Antonína Procházky.
Účinkují v nich nejlepší čeští herci současnosti, k nimž bezesporu patří Libuše Švormová, Simona Stašová, Simona Postlerová, Tereza Kostková, Anežka Rusevová, Karel Heřmánek, Jiří Langmajer, Jan Hrušínský, Miroslav Etzler a další populární osobnosti.
Zájemci o předplatné na sezónu 2023 si mohou vybrat ze dvou možností, zatímco skupina A nabízí především komediální představení, skupina B více žánrů, včetně hudebních.

Všechny podrobné informace jsou k dispozici na webových stránkách KMD. Předprodej začíná 15. prosince 2022 a končí 31. ledna 2023.

Další zajímavosti