David Koller Acoustic Tour 2020 - již v předprodeji
PŘIPRAVUJEME. Chyť mě, jestli na to máš.
Předplatné jaro - léto 2020 v prodeji od 9. 12.
Dárkové poukazy pro rok 2020 právě v prodeji.

Pavlásek, Češi, alkohol a Rock and roll

Když se Lukáš Pavlásek poprvé objevil v oblíbeném televizním pořadu Na stojáka, čerpal ze svých zážitků, které načerpal coby ajťák jisté významné společnosti a také jako občasný hospodský komik. Scénka, v níž popisuje, jak lze v zaměstnání nejlépe předstírat, že pracuje a přitom nic nedělat, časem zlidověla.  Prudce stoupající obliba ho katapultovala až na třetí místo televizních cen TýTý v kategorii bavič a porazil i mnohem populárnější hvězdy.  Brzy také uplatnil svůj všestranný talent, zářil v taneční show Stardance, zahrál si v televizních seriálech, filmech nebo v pohádkách a v neposlední řadě u diváků bodoval jako reklamní Tydýt. Dodnes ho tak lidé oslovují.
Nezanedbatelná je i jeho spisovatelská činnost, je autorem a ilustrátorem šesti knih pro děti a dospělé. Jako velký obdivovatel poezie má vlastní pořad v Dejvickém divadle, nazvaný Poezie jedna báseň. 
Nejvíce se ovšem jako jeden z tuzemských průkopníků žánru Stand-up comedy soustředí na one man show, s nimiž účinkuje po celé republice, ale také v zahraničí.  Pravidelně například baví krajany ve Spojených státech. Jeho nejnovější, celovečerní show „Kdo nepláče, není Čech“ (na téma Češi, alkohol a Rock and roll) má za sebou již více než sto repríz a řadí se tak k Lukášově vůbec nejúspěšnějším.

Kdo nepláče není Čech
KMD pátek 4. října 19.30

Další zajímavosti