On-line nákup Darkových poukazů.
Změna programu v kontextu Mimořádného opatření.

Plzeňský Moliére píše nadčasové hry. Hned z té první se stal velký hit.

Karlovarské publikum zná herce, dramatika a režiséra Antonína Procházku velmi dobře. Již mnoho sezón se zde hrají jeho úspěšné hry, například Vztahy na úrovni, Přísný zákaz dotýká se sněhu, Celebrity s.r.o., Do ložnice vstupujte jednotlivě! a především vůbec první komedie, Klíče na neděli. Právě díky ní se stal Procházka, přezdívaný jako Plzeňský Moliére, jedním z nejhranějších dramatiků současnosti.  Některé jeho tituly, dosahující stovek repríz, se dočkaly také zfilmování. 
Svoji nejúspěšnější komedii napsal tento autor v roce 1988, od té doby je uváděna v různých verzích a divadlech. Jedním z nich je i pražská Divadelní společnost Háta.  Klíče na neděli zde režíroval samotný Procházka před šestnácti lety a v sezóně 2004 byla uvedena jejich obnovená premiéra. Účinkují v ní osvědčení herci: Mahulena Bočanová, Veronika Jeníková, Olga Želenská, Ivana Andrlová, Viktor Limr a další.
Klíče na neděli prozrazují také klíč k Procházkově úspěchu.  Snaží se psát především komedie, které lidem přináší radost ze života. A to se mu daří vrchovatě. Navíc jsou jeho příběhy nadčasové, o Klíčích na neděli, vytvořených v předlistopadové éře, to platí obzvláště. Trable s manželství, nevěrou nebo tchyní, totiž nikdy nezestárnou

Klíče na neděli
sobota 8.února 19.30

Další zajímavosti