On-line nákup Darkových poukazů.
Změna programu v kontextu Mimořádného opatření.

Robert z Ulice se představí jako nenapravitelný svůdník Valmont

Zatímco nepřehlédnutelného herce Západočeského divadla v Chebu Vuka Čelebiče znají jenom divadelní fanoušci,  ti televizní si jej jistě budou pamatovat coby přitažlivého Roberta z populárního seriálu Ulice.  Vuk  o sobě sice tvrdí, že je pravým opakem tohoto sukničkáře, ale ve skutečností má se svým seriálovým hrdinou leccos společného. Mimo jiné, jak sám přiznává, také rád svádí ženy.  Stejné je to s rolí vikomta de Valmont v dramatizaci slavného románu  Choderlose de Laclose Nebezpečné vztahy.
Další z mnoha divadelních a filmových adaptací tohoto románu nyní uvádí  Západočeské divadlo v Chebu pod názvem Nebezpečné vztahy.  Když režisér Adam Doležal obsadil do role Valmonta Vuka Čelebiče, nemohl si vybrat lépe. Roli cynického svůdníka, jenž si zahrává se ženami tak bezohledně, že za nakonec zaplatí životem, totiž hraje mimořádně věrohodně a hodně mu pomáhá i jeho atraktivní  zjev.
Za pozornost stojí i Vukův neméně zajímavý životopis. Narodil se sice  v Praze, ale poté se s rodiči  přestěhoval  do Černé Hory,  kde žil až do osmnácti let. Jeho otec, spisovatel a překladatel, několik let působil ve funkci ministra kultury.  Vuk se však nakonec rozhodl vrátit do  Čech a vystudoval zde  herectví. Od té doby hostoval na  nejrůznějších českých scénách, v pražském Divadle na Vinohradech,  Městských divadlech pražských nebo v Městském divadle v Mostě.  
Jeho netuctový obličej rádi využívají i filmaři. Objevil se například v seriálech Vyprávěj,  Bez hranic, České století nebo Cyril a Metoděj.

Nebezpečné vztahy
Pátek 24. ledna 19.30

Další zajímavosti