Mimořádná opatření, Covid-19

Senzační The Backwards přivezou do Varů nový program. Připomenou slavné Brouky

Jedinečná slovenská kapela The Backwards, navazující na legendární skupinu The Beatles, má svoje výsadní postavení u nás i ve světě potvrzeno dvojitým vítězstvím na nejprestižnějším světovém festivalu Beatles revivalů. Ocenění získala jak za nejlepší zvuk, tak za nejlepší image. A zcela právem. Když v roce 2003 obhájila své předchozí prvenství, nechala za sebou desítky kapel a publikum vyprovokovala k nadšeným ovacím. Díky své skvělé pověsti mohla také několikrát vystoupit v samotné kolébce Beatles, ve slavném liverpoolském Cavern clubu.
Jakmile vběhnou členové této senzační formace na pódium, mnoha skalním příznivcům Beatles se zastaví dech. Jejich podoba s „Brouky“ je totiž neuvěřitelná.  A což teprve, když spustí jejich největší hity, které si zpívá již několik generací. Ostatně, karlovarské publikum je dobře zná, protože The Backwards pravidelně vystupují na jevišti KMD.
Tentokrát do Varů přivezou svůj nejnovější program, nazvaný Beatles - Solo Years, v němž uvádí nejen nejznámější hity Beatles, ale i jejich členů, kteří se vydali po rozpadu této skupiny na sólovou dráhu. Jejich fanoušci se mohou těšit na skladby, jakými jsou 
Woman, Stand By Me, Hope Of Deliverance, My Sweet Lord, Got My Mind Set On You, La-De-Da, Mull Of Kintyre a mnoho dalších.

The Backwards
Beatles- Solo Years
KMD pátek 6. března 19.30

Další zajímavosti