On-line nákup Darkových poukazů.

Slavný muzikál Cikáni jdou do nebe se vrací jako energická show, která strhne každého.

Když se u nás v sedmdesátých letech minulého století promítalo romantické filmové drama „Cikáni jdou do nebe“, stalo se doslova senzací. Diváky okouzlovalo nejen vášnivým milostným příběhem, odehrávajícím se mezi uhrančivě krásnou Radou a nespoutaným zlodějem koní Zobarem, ale i strhující hudbou, podmanivými přírodními scenériemi a nádhernými kostýmy.
Film se stal natolik populární, že podle něj vznikl neméně úspěšný divadelní muzikál. V Karlovarském městském divadle ho již v roce 2004 uvedlo pražské Divadlo Bez Zábradlí v režii Radka Balaše. Velkolepé představení se dočkalo několika repríz, které vždy sklidily nadšené ovace publika. Ostatně, jeho úspěšnosti mino jiné svědčí i to, že se hrál celých osm sezón.
Právě proto se Divadlo Bez zábradlí rozhodlo, že nastuduje novou verzi tohoto osvědčeného muzikálového hitu, opět v režii Radka Balaše. Ten, podobně jako ve své první zdařilé inscenaci, vsadil na skvělé herecké, taneční a pěvecké výkony, v nichž září nové muzikálové hvězdy (Kateřina Marie Fialová, Petr Pecha) i populární herci (Zdeněk Žák, Michal Kavalčík, Filip Kaňkovský, Milan Peroutka, Zdeněk Maryška, a další). Kritici se shodují, že Cikáni do nebe se úspěšně vrátili a s nimi energická show, která strhne každého.

Cikáni jdou do nebe
Čtvrtek 24. března 19.30

Další zajímavosti