David Koller Acoustic Tour 2020 - již v předprodeji
PŘIPRAVUJEME. Chyť mě, jestli na to máš.
Předplatné jaro - léto 2020 v prodeji od 9. 12.
Dárkové poukazy pro rok 2020 právě v prodeji.

Umělec mnoha talentů Jiří Korn, slaví životní jubileum. Jeho úžasná kariéra úspěšně pokračuje.

Letošní sezóna je pro herce, zpěváka, tanečníka a skvělého showmana Jiřího Korna mimořádná. Umělec mnoha talentů totiž v květnu oslavil své sedmdesátiny a s ohledem na jeho skvělou kondici se tomu nechce ani věřit.  Stejně jako výčtu profesí, hitů a projektů, které má ve své padesátileté kariéře za sebou. Nemluvě o tom, že se jako jeden z mála českých zpěváků dokázal prosadit i v zahraničí.
Svůj první hit Šípková Růženka zazpíval v době, kdy byl členem legendární kapely Rebels, z níž se posléze na čas přesunul do ještě slavnější a dodnes existující skupiny Olympic.  Na začátku osmdesátých let zahájil svoji sólovou dráhu a exceloval nejen na koncertních pódiích, ale také v kultovní televizní show Možná přijde i kouzelník. Právě v ní mohl naplno předvést vše, co umí. Kromě moderování a zpívání i excelentní taneční kousky.
Velkého uznání se dočkal za svoje výkony v řadě úspěšných muzikálů, díky nimž získal dvě ceny Thálie, první za hostinského Thenardiéra v Bídnících a druhou za celoživotní mistrovství v tomto oboru. Je poměrně málo známé, že se v něm prosadil díky hlavní roli v muzikálu o Hansi Andersenovi, kterou vytvořil ve Vídni.
V posledních letech se Jiří Korn soustředí na svůj ambiciózní projekt, vokální skupinu 4TET, kterou založil v roce 2002.  Od té doby sklízí čtyři „muži v černém“ jeden úspěch za druhým.  Platí to i o jejich nejnovějším programu, nazvaném Koncert, verze V.

4TET- Koncert, verze V.
čtvrtek 3. října 19:30

Další zajímavosti