On-line nákup Darkových poukazů.
Změna programu v kontextu Mimořádného opatření.

V divadle si troufli na DiCapria a Hankse

Inscenace, při nichž opakovaně spojili síly umělci ze Západočeského divadla v Chebu a Karlovarského městského divadla, slaví u diváků úspěch, a tak vznikl další společný ambiciózní koprodukční projekt. Publikum obou divadel se tentokrát může těšit na muzikálovou verzi filmového hitu Stevena Spielberga Chyť mě, když to dokážeš, v němž hlavní role vytvořili Leonardo DiCaprio a Tom Hanks. 
Režisér Zdeněk Bartoš přiznává, že tento muzikál může uvádět pouze soubor, který má vhodného představitele pro náročnou roli hlavního hrdiny. A právě to se podařilo, postavu skutečně existujícího, geniálního podvodníka Franka Abagnalea, jenž se dokázal podle potřeby postupně měnit ve falešného pilota, lékaře, právníka či padělatele, vytvořil mimořádně talentovaný Daniel Mišák. Jeho hlavním spoluhráčem se stal Jindřich Skopec coby agent FBI, snažící se tohoto neuvěřitelně vynalézavého zločince dopadnout.
Muzikál, triumfující na Broadwayi, povyšuje skvělá hudba, mix jazzu, swingu, gospelu dalších stylů, a je proto důležité, že se o ni živě postará Big Band Karlovy Vary. Choreografii opět vytvořila Ivana Dukić.
Nové představení Západočeského divadla a KMD je uváděno pod názvem Chyť mě, jestli na to máš. Po chebské premiéře, která se uskutečnila minulý víkend, je karlovarská naplánována již na tento víkend.

Chyť mě, jestli na to máš
sobota 22. února 19.30

Další zajímavosti